Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smoothie

SIlviaH.

Dzusy pri chudnuti nie su vhodne! na to su smoothie ovela lepsie. Prave vlaknina je to co zasyti a nedostanete tak hned hlad. Lepsie je vsak pridavat vela zeleniny, menej ovocia. Ja som si kupila knihu 107 neodolatelnych smoothie receptov a tam je dost vela receptov aj so zeleninou.
www.smoothiekniha.sk

ja888

www.lextaseducru.be

Prave pijem smoothie zo zihlavy a pomarančovej šťavy.
ak by ste chceli dalsie inspiracie tak tuhla hore je moj blog s receptami na smoothie, stavy a jedla surovej stravy :)
Zatial po anglicky, ale bude aj slovenska verzia.

Simi123456$

Ja som fanusik dzusov. Princip je ten ze smoothie rozmixujes a ano ma to vela cukrov.
dzusy das viacej zeleniny ako ovocia (spenat, celer, limetka, zazvor, uhorka a 1cm pasik ananasu a 2 jablka zelene, odstavis a v mixery rozmixujes s polkou avokada, raj na zemi)!. Z dzusov schudnes a budes sa citit super, sama som to odskusala a ked videl moj experiment moj snubenec, dal sa na 5 dnovy plan na to so mnou (prestal aj kavu pit aj fajcit, detox 100%). Princip v dzusoch je ten ze odstranis vlakninu ktoru tvoje telo musi odstranit aj tak, ulahcis tak telu pracu.
Ak to niekoho zaujima tak Jason Vale Juicemaster dajte do guglu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Smoothie - Fórum - ZDRAVIE.sk