Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smoothie

bj111

Pokial je tam vlaknina, ta brani rychlemu vstrebavaniu cukru. Ovocie ale obsahuje fruktozu, ta nema taky vysoky glykemicky index.
Horsie su na tom ovocne stavy (dzusy). Smothie je o tom, ze tam ostane aj vlaknina. Ak tam mixnes este avokado, alebo das nejaky tuk, kokosovy olej, tak glykemicky index este poklesne. Cize na krvny cukor je to dobre.

U dzusov ovocnych, treba popijat pomaly, lebo tie maju vysoky glykemicky index, kedze tam nieje ani vlaknina ani tuk.

tarapaca

a to co sa pyta klaudik, vie niekto?

a ked sa robia smoothie dava sa tam dost ovocia, nie je to potom dost kaloricke alebo zle na krvny cukor ? Vysvetlite mi to niekto..?

kduchnicka

Aj mne pomohli rady tejto autorky .,, hlavne spôsob myslenia dost si toho preskákala a pomocou smoothie sa z toho dostala..
smoothie-recepty.sk

SIlviaH.

Dzusy pri chudnuti nie su vhodne! na to su smoothie ovela lepsie. Prave vlaknina je to co zasyti a nedostanete tak hned hlad. Lepsie je vsak pridavat vela zeleniny, menej ovocia. Ja som si kupila knihu 107 neodolatelnych smoothie receptov a tam je dost vela receptov aj so zeleninou.
www.smoothiekniha.sk

ja888

www.lextaseducru.be

Prave pijem smoothie zo zihlavy a pomarančovej šťavy.
ak by ste chceli dalsie inspiracie tak tuhla hore je moj blog s receptami na smoothie, stavy a jedla surovej stravy :)
Zatial po anglicky, ale bude aj slovenska verzia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Smoothie - Fórum - ZDRAVIE.sk