Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest vľavo a vpravo pri bedrovej kosti

Príspevok v téme: Bolest vľavo a vpravo pri bedrovej kosti
Luciaak12-

Prosím vás poraďte mi. Od začiatku mája mám bolesti v bruchu. Najskôr som nevedela identifikovať presné miesto a bolelo to vždy po jedle, aj ma prehnalo. V posledné dni však cítim silnú bolesť vľavo pri bedrovej kosti a trochu miernejšie ale predsa aj vpravo. Cez víkend sa to už nedalo vydžať, a tak som šla na pohotovosť, kde mi spravili sono a aj k ženskej ma poslali ale nenašli nič také. Ženská mi povedala, že sa jej zdá akoby sa mi črevo nedostatočne hýbe. Črevná vyroza to nie je pretože trvá už dosť dlho a bolesť už nie je upjatá len na jedlo. Naozaj neviem čo robiť a za chvíľu odchádzam do zahraničia. Bolí ma to už aj keď len chodím.
Ďakujem

kabel

chod na gastroenterologiu. ak by sa bolesti prudsie zhorsili, ze by si nedokazala stat vzpriamene, ale lepsie by ti bolo skrcenej, tak chirurgia, alebo pohotovost

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.