(ne)skusena

Príspevok v téme: (ne)skusena
(ne)skusena

Myslite si,ze kvalita sexualneho zivota zavisi aj od poctu sexualnych partnerov?Ja som mala 4,s kazdym som mala dlhodoby vztah,s mojim poslednym partnerom som uz 5 rokov a asi to bude moj posledny uz natrvalo.Len ma trapi,ked pocujem ostatne baby rozpravat,kolko a akych skvelych milencov mali a ake bolo skvlele ich milovanie.Aj ovela mladsie baby mali viac partnerov ako ja.Ja sa potom citim menejcenna a zacinam mat komplex.Ked som kamoske povedala,ze som mala len 4,tak mi ani verit nechcela.Niekedy ma fakt napada,ake by to bolo byt opat sama,slobodna a moct flirtovat s hocikym.Co si o tom myslite?Som menej skusena?

evinka

taaaze...vsetky baby co to tu podomnou pisali maju svatu pravdu...pretoze: hned vysvetlim: sex moze ma hociktora..a moze ich mat aj 30 mesacne......aleeee ty mas od tych tvojich kamosiek nieco navrch..ty totiz zazivas nieco krajsie..nie sex.-..ale milovanie..a o tomto oni nemaju ani najmensie potuchy....taze nerozmyslaj nad tym ake by to bolo keby si bola opat sama..ale skor nad tym ake to je krasne ze mas niekoho s kym sa mozes pri milovani smiat, blaznit, aaa nie nad tym zeeee fuha tak tohoto som zbalila na diske, tento je super....musim podat super vykon.....chapeme sa,??? milovanie je o laske....

sandrra

Ahoj (ne)skúsená, veď rozprávať môžeš aj ty :-)) !!! Naozaj svojím kamoškám veríš, že už spali s toľkými mužmi?Nie je to z ich strany len chválenkárstvo? Viem, že sú aj baby, ktoré spia s mužmi "na počkanie", ale viac poznám takých, ktoré si to len vymýšľajú, aby si zvýšili(?) kredit. Takže sa netráp a ak si už našla takého, s ktorým chceš zostať celý život, nerozmýšlaj nad tým, čo by bolo keby...

elablue

Preboha dievca to ako uvazuju tie tvoje kamosky?To je akoze super vystriedat co najviac milencov? Panuje nejaka sutaz? Ja mam svojho prveho a dufam ze aj posledneho.Nikdy by ma nenapadlo ze som nejaka menejcenna praveze si myslim ze mam velke stastie ze mi to vyslo hned na prvykrat.A ze mam aj uroven a nie som nejaka radodajka co sa preteka s kamoskami ze ktora mala viac milencov.Tou radodajkou som nemyslela teba, aby sme sa zle nepochopili.

lavera

neskusena skus sa trochu zamysliet a opytat sa v duchu ci sa ti zda spravne takto striedat partnerov....ja som mala len 1 a vobec mi ani na rozum nezislo zeby som to isla robit s niekym inym po rozchode(urcite by som si musela dat vacsiu pauzu).....sex nie je o pocte milencov,pre mna je to sposob ako najlepsie prejavit lasku......a s jednym partnerom moze byt sex taky dobry aky nezazije zena co ich uz vyskusala desiatky....cize isto nie si menej skusena!!

aninka

Milá neskúsená.
Nemusíš sa trápiť, kvôli takýmto hlúpostiam. Ja som mala len troch a s každým to bol trvalejší vzťah. Nikdy to nebola jednorázovka. Niektoré dievčatá sa snažia takýmito rečami zakryť svoju nespokojnosť z toho, že nemajú trvalejší vzťah, niekoho, kto ich miluje.Napriek tomu, že som mala len troch, nepokladám to za nedostatok. Podľa mňa som v sexe dobrá. Podla mňa, pri jednorázovkách sa nedá skúšať toľko polôh, toľko vecí. Milovanie potrebuje dôveru. A ked máš chalana, ktorého miluješ a si spokojná aj s vašim sexom, kašli na to. Ved spolu môžte skúsiť čokoľvek!!! A nemusíte sa báť, že nikde niečo chytíte ... :-)