Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam strach ze mam lymfom

Príspevok v téme: Mam strach ze mam lymfom
Monika_Monika

Prosim poraďte mi. Pred mesiacom a pol som brala antibiotika nakoľko som mala hnis na mandliach. Na chvilu to zmizlo a teraz sa mi tam začal tvoriť zas nie moc, este sa mi aj tazko dýcha. Som alergicka : prach seno tráva atd. Teploty nemam ani nejake bolesti. Sem tam ma tak skriabe v hrdle no neda sa to nazvať bolesťou. Som uplne vystresovana. Okrem ineho mam aj za Kyvacom hlavy hore taku tvrdu nepohyblivu uzlinu ktora vobec neboli ma cca 1cm mozno centimeter a pol. O uzlinach som čítala všeličo mo vsetko bolo hrozne. Sem tam mam pocit ze mi puchne hrdlo a sem tam ma tak pichne v jednom aj druhom uchu. Zajtra som objednana k lekárovi no mam obrovský strach. Mam dvojročnú dcérku a stale len plačem co so mnou bude. Ja nepijem nefajcim a cvičim. Mam 27 rokov. Prosim mate niekto podobny problém ?

Boris11111

Pokiaľ máš strach, choď na vyšetrenie.Samozrejme, strach z rakoviny a iných vážnych chorôb je prirodzený, ale čím skôr pôjdeš, tým lepšie.Pretože aj dlhodobý strach zdraviu nepridá...

llek

Pri lymfomoch nie je ziaden marker ani onkomarker, iba histologicky nalez.
Monika- ak mas strach, chod na vysetrenie na krcne, oni nic neprehliadnu. S najvacsou pravdepodobnostou lymfom nemas. Chod na to krcne a hlavne sa prestan prilis pozorovat a ohmatkavat.Lebo skoncis u psychiatra. To nemyslim v zlom, to je dobra rada. Venuj sa svojeje dcerke, urobte si vylet, sportuj a vedome odklanaj zle myslienky. Inak sa budes tocit v bludnom kruhu a len vyhladavat vysetrenia, bludit po internete a podobne. Pre cast ludi je internet doslova katastrofa, lebo si tam zdiagnostikuju to co vobec nemaju

Drill

Ak máš pocit, že máš lymfóm, daj si urobiť odber krvi. Krvný obraz,to je najistejší marker pri lymfómoch.

Monika_Monika

Ja mam dnes uz aj pocit na zvracanie asi dve hodiny. Nechuti mi jest vobec a je mi zle aj z vody. Vcera som bola u lekárky a ta mi prehmatala krk ze vsetko ok no ja si tie uzliny nahmatam a su tvrde tak 1cm. Mam strach ci to nezabedbala. Este aj hnis mam na mandliach a ona ze nic nevidí. No ja ho tam vidím. Som na nervy uz.

Zuzik57

Monika, mala som aj tvrde, nieže doslova ako kamen ale dosť boli tvrde a vsade, na krku, pod pazuchami v slabinach, + zvysena teplota niekolko mesiacov...a nič sa chvalabohu nezistilo...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam strach ze mam lymfom - Fórum - ZDRAVIE.sk