Psycholog online?

Príspevok v téme: Psycholog online?
ZúfalkaDHM

Ahojte, nevie mi niekto poradiť online psychologa? nemyslim online chat, diskusne forum a podobne. myslim niekoho kto radí cez mail napriklad. mám važne problemy v živote a už neviem čo dalej, ale na druhej strane nechcem svoje osobne veci riešiť niekde na fore a psychologovia z okolia maju vela pacientov a neberu novych, pripadne sa vela čaka...

dakujem vam za odpovede.

ewa99

Preposielam Ti svoj príspevok z témy " Ako nájsť dobrého psychológa "

Mne skôr pomohlo niečo iné . Tuším že asi mnohé nebudete súhlasiť ale ja som si zašla za vešticou a čuduj sa svete pomohlo to viac ako spoveď u farára či nejakého psychológa. Nešla som naslepo , ale na doporučenie dobrej kamarátky.

Pomohla hneď , priamo a bez zbytočných učených rečí , záznamov či nebodaj liekov . Dá sa povedať že spravila tú istú prácu čo študovaný tzv lekár ale úspešnejšie. Dnes keď mám trápenie , či potrebujem pomoc v dôležitom rozhodovaní sa idem , ako to ja hovorím za svojím dvorným vešcom :)

V súčasnosti toto miesto zastáva u mňa ( :) ja hradná pani :) ) ,pán Jozef zo Žiliny ( Tc. 0905435408 )

Som s ním spokojná a veľmi my sadol. Okrem toho je to človek s veľkým srdcom ,najprv pomáha a potom ...

Držím mu palce nech sa mu ešte dlho darí a môže pomáhať mnohým ľudom zo svojim darom.

PS:
Čo tak skúsiť niečo iné netradičné a hlavne účinné.?