Uretritida - stafylokokova

Príspevok v téme: Uretritida - stafylokokova
CosaNostra

Zdravim, uz dlhsiu dobu sa liecim na uretritidu, bol som aj u urologa... mikrobiologicke vysledky boli takmer vsetky negativne az na ureaplazmy, ktore sa preliecili summamedom, no problem nadalej mam a dali mi dost ATB este som mal aj angina takze som dostal aj penicilin-penbene, no moj problem zotrvava...po poslednom vytere z uretry vyslo ze ostali tam stafylokok koagulazonegativne a staf. viridans...cize viac menej som si isty ze moj problem zapricinuju stafylokoky, avsak vybral som uz vela ATB a preto rezistencia musi byt vysoka...co odporucate ? ...beriem GSE- citricidal od higher nature, no tiez zatial ziadne zlepsenie...alebo ake davkovanie by ste mi odporucili, pripadne nejake skusenosti, rady? ... Dakujem

quako

S tých ATB máš už oslabenú imunitu,jednu infekciu odstrániš,na jej miesto príde druhá,príp.tretia..
Tá D-manosa je najlepšia na E coli,sú aj dobré prípravky s jej obsahom,musíš lekárničke povedať obch.názov balenia,oni ani nevedia čo to je
hlavne hodne pi,nešti proti vetru,teplo,kúp si v dm drogérii kryštalický vit.C,100g za 2euri a syp si ho do každého pohára vody čo vypiješ,od zápalu brufen

CosaNostra

RNG dakujem za rady ...skusim tu D manozu ..uvidime co to spravi... este by som sa chcel spytat na GSE mam 34% extrakt, ake by bolo najvhodnejsie davkovanie vzhladom na moj problem? ... znama ide do USA tak snad sa mi dostane aj 60% GSE od biochem

RNG

Mikrobov , co mozu sposobovat nakazy uretry je hromada, niektore sa daju adresovat atb, ine nie a niekedy atb ich nepriamo podpori, lebop potlaci ich prirodzeneho nepriatela, probiotika.
Casto pomoze tu nakazu len vymyt, davkami D manozy, 2 grqamy kazde 3 hodiny, aj v noci. Za 3 dni sa tie mikroby na co je to ucinne vymiju .
Pomana aj Berberine v davka 2-3 krat denne 1 gram.
Na kvassne infekcie je ucinny oreganovy olej, na mykopalzmicke najma odmaskovace ako serrapaptaza, 3 x 120 000 IU a NAC, 2 x 600 az 1200 mg
a extrakt z olivovych listov, kde ucinna davka musi obsahovat 3 x 300 mg oleuropeinu.
Na mykoplazmy su ucinne aj samento, coumanda a banderol , davka z kazdeho je 2 x 15 kvapiek denne.
Na viralne infekcie si treba zvysovat viralnu imunitu, vygoogli si temu pod mojim nickom a slovom herpes, kde udavam hromadu doplnkov proti virusom zoradenych od nasjslabsich po najsilnejsie. A treba ich brat samozrejme viacero naraz a striedat po case

CosaNostra

robili mi aj testy na kvasinky samozrejme hned pri vytere na patogeny no nebolo to pozitivne..ani chlamydie a podobne .... mozno treba dodat.. raz som citil zlepsenie- mal som anginu a dali mi penicilin, penbene 30 tabliet kazdych 8h ... citil som zlepsenie aj tam dole a na PNC tusim su citlive stafylokoky a streptokoky...no nebolo to uplne vyliecene ani potom... tak po case ked som opat anginu opat penbene ale dole mi to uz nezaslapalo(asi kvoli uz rezistencii)..cize aj tam sa mi potvrdilo ze skor ide o tie stafylokoky... no po skuskach idem opat k urologovi ..ejakulat mi este nevysetrovali

Maoam

boli ti robene testy aj na kvasinky? po tolkych antibiozach mozu robit problem aj ony, hoci len v usti uretry

vysetroval sa u teba aj ejakulat na bakterie, kvasinky a atypicke bakterie?

nemal si nahodou aj prostatitidu? ako panic, stacilo prechladnutie a pod.

imunolog je vyborny napad, ak mas chronicku infekciu, tak to bez imunopreparatov nepojde, skus este Wobenzym a evtl. dorobit stery na patogeny, ktore neboli vysetrovane

chlamydie mas negativne? myslim uretralny ster + k tomu este protilatky z krvi

CosaNostra

A ako som spominal z kontrolneho vyteru vysli ureaplazmy negativne! + opatovne nakazenie nedoslo pretoze si davam pozor...cize v tej uretre si len stafylokoky, aj mne povedali ze je to sucastou normalnej flory...aj ked imunologicka mi povedala ze ono to az taka normalna flora nie je

CosaNostra

Stalu partnerku som mal..aj ona sa liecila...tento problem mam dlho... uz pocas strednej skoly som ho mal a to som bol panic! ..kedze som to povedal urologovi dal mi len mast, no problem stale mam ..po sexe sa mi dost tazko moci+okolo ustia uretry mam skvrny..summamed som bral 6baleni! na tri cykly pomedzi to aj probiotika...v dosledku toho maju bakterie stracat proteiny, kedze azy posobi na RNA, cize syntezu bielkovin, odvtedy som mal iba chraneny sex, mam zdravotnicke vzdelanie a summamed mi dala infektologicka

CosaNostra

BOl som aj u imunologicky samozrejme po tolkych ATB... pocas uzivania ATB som bral aj probiotika-biopron a probiofix, zistili mi nizke IgA- sliznicna imunita tusim, bral som Imunor a zakupil som aj kolostrum

Maoam

koagul. neg. staphylococcus ep.je sucastou normalneho osidlenia danej flory, staph. viridans je otazny, uretritida ako taka bola najskor sposobena ureplasmou urealyticum, niekedy byva liecba prikratka, neviem ako dlho si Azithromycin bral? (summamed)

mozno treba liecbu zopakovat + pridat enzymy, potom samozrejme vybudovat crevnu floru nanovo

dolezite: ak mas stalu partnerku, bola liecena zaroven s tebou, kontrolne testy u nej negativne?

redka

este vytazok z kapucinky by som skusila... a po tom mnozstve antibiotik si dopln probiotika lebo sa ti tie ochorenia budu stale vracat... a tiez zlepsit imunitu... o tom pise RNG vo svojej teme...