Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako pribrať?

Príspevok v téme: Ako pribrať?
Luna1

Dobry den, prosim poradte mi nejake typy ako mam pribrat par kil? Mam 30r. aj ked vyzeram na 20 a vysku 172cm a vazim 55kg neviem primerane k veku je to dost malo. Ja neviem cim by to mohlo byt?? Jem naozaj vela vsetko zaradom, okrem mlieka a nliecnych vyrobkov lebo mi nerobia dobre na zaludok. Inak jem maso aj vela mastnych veci do seba natrepem vecer o 10tej. Brala som probiotika cca 8 mesiacov a neviem moze to byt ze som aj koli tomu schudla? Ale ako to vratit spat probiotika uz neberiem. Dakujem za radu

in blossom

ak ti mlieko a mliecne vyrobky nerobia dobre na zaludok, tak asi mas alergiu na mlieko. a vtedy sa vyrazne chudne. a nestaci len vyradit mlieko a mliecne vyrobky, ale aj velmi vela dalsich produktov, lebo by si neverila, v com vsetkom su obsiahnute mliecne bielkoviny (aj v niektorych chleboch, roznych slanych pochutkach, a vlastne skoro vsade). ked sa to vysadi (striktne) tak min. na 3 mesiace a potom mozes pomalinky skusat zaradovat. ja teraz koncim druhy mesiac a az teraz zacinam pocitovat iste, aj ked velmi minimalne zlepsenie. a ak mas alergiu na mlieko, tak aj tie probiotika ti mohli v tomto schudnuti pomoct, ak su na baze laktobacilov, lebo na niektorych sa pise, ze mozu obsahovat aj stopy mliecnej bielkoviny

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako pribrať? - Fórum - ZDRAVIE.sk