Choroby a životosprava, nespravodlivost?

matka22222

kafik ,ja sa tešim zo života,mam male detičky ale som dost precitlivela ,mam taku povahu.To čo niekto hodi za hlavu ja dost preživam .Skor ma to zaujma z toho medicinskeho hladiska ked stale vravia že je to zo stravy ,tieto zdr. problemy nejak tomu moc neverim.MAm 3 rokov 160cm a 50 kg a choroby jak stara 100 ročna žena ktora ma nadvahu.

kafe

redka, ja ti to prelozim. "pomerne zdravo sa stravovat" znamená ze si dotycný len myslí ako sa zdravo stravuje.
matka, zabudla si na dalsi faktor - organizmus. Ak má niekto dobrý základ, telo v poriadku, môže si toho aj viac dovolit v "hrešení". A nedá mi ešte nespomenúť, že človek, čo sa teší zo života, robí pre zdravie oveľa viac, ako ten, čo sa iba zdravo stravuje. Nálada a atmosféra v ktorej žije, pohybuje sa, majú ešte väčší vplyv na zdravie, ako len strava samotná.

matka22222

no pomerne zdravo mam na mysli že jem všetko ale s mierou prevažuje tam zelenina a ovocie z domaceho zberu,pijem čistu vodu.Dam si aj nezdrave veci ale neprepchavam sa nimi často.Problemy, raz depky,vysoky tlak,žlčnikove kamene , problemy so štitnou žlazou :(

redka

rozpis...

co u teba znamena pomerne zdravo sa stravovat a ake zdravotne problemy stale mas... inac sa ti poradit asi neda...