Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Krvácanie z nosa

Príspevok v téme: Krvácanie z nosa
HenrichVI

Dobrý deň ,
už asi 7 rokov som pre okolie typický tým , že sa mi často púšťa krv z nosa . Všetko sa to začalo tým , že pred 7 rokmi som pri futbale dostal s loptou do nosa a od tohto momentu veľmi často krvácam z nosa . Bol som s tým aj na lekárkou a tá mi odporúčila užívať Ascorutin, Ten pomohol , ale po čase prestal fungovať . potom mi lekárka vložila no nosa tampón , ale aj ten pomohol len dočasne . Dnes keď beriem ascorutin , tak mi tečie krv z nosa ešte častejšie , ako keď ho neberiem . Tlak aj krv mám v poriadku . Uvedomujem si , že je to spôsobené tým že mám slabé cievky , lebo som kvôli tomu musel nechať posilňovanie . Už som sa s tým naučil žiť , ale je to nepríjemné , keď sa mi pustí krv z nosa v práci .

Mám s tým zájsť za lekárom , alebo existuje nejaké ovocie/zelenina , ktorá posilňuje cievky ? alebo existujú nejaké silnejšie lieky ?

Ďakujem za odpoveď .

ni-ka

aj ja mam velmi slabe cievky,mne praskaju po celom tele,lahko sa mi tvoria modriny,petechie,pri odberoch krvi mi vzdy praskaju zily...ja to mam z liekov a z ochorenia ale velmi mi na to pomaha vitamin c...beriem cca 1-3 gramy denne (nie tie miligramove davky ako su odporucane) vo forme prasku-zamiesam si to do dzusu a popijam...je to velmi ucinne na spevnenie ciev, na imunitu, cecko potlaca zapal v tele, tlmi tvorbu histaminu...viem ze to znie ako nejaka reklama ale ja som uzivala na spevnenie ciev ascorutin,detralex aj anavenol ale jedine co mi pomohlo je to cecko...a pomaha mi dokonca aj napriek tomu ze denne uzivam kortikoidy ktore cievy prirodzene stencuju...vyskusajte,praskove cecko nestoji vela,ovela menej nez tabletkove

Ivka 1

Henrich skúste urobiť následovné : strúčik cesnaku pokrájajte na drobučko a zmiešajte s medom. Môj syn mal úraz nosa a tiež sa mu veľmi často púšťala z nosa krv. Varili sme mu aj cesnakovú polievku. Pomohlo mu to a v súčasnosti už nemá s tým problémy. Môžete aj censnak nakrájať na chlebík alebo zjesť strúčik cesnaku ak to zvládnete :)
Tlak máte v poriadku ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvácanie z nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk