Som skareda, ludia mnou opovrhuju

Príspevok v téme: Som skareda, ludia mnou opovrhuju
UnHappy

Ahojte, moj problem bude mozno pre niekoho trapny.Mam 15 rokov a som podla niektorych skareda, teda myslim, ze podla doost vela ludi...Moja postava je uplne v poriadku, som aj dost vysoka, aj chuda a mam vraj pekne vlasy...ale moja tvar je jedna velka katastrofa... je hranata(najma brada), mam na nej flaky po vyrazkach, kruhy pod ocami, navyse posobi velmi unaveno z mojho pohladu a este aby toho nebolo malo aj odstavajuce usi...kedysi mi vraveli, ze som pekna(aj kamosky), potom ze nie som skareda a teraz ze som skareda, napr. raz mi to povedala spoluziacka, ze: Zase si podrastla, ale si skareda ako...(nedopovedala) a jeden chlapec mi raz krical opica...navyse aj moje kamaratky mi to davaju nepriamo najavo a to tak, ze narazaju stale na to, ake sme vsetky skarede (vsetky v nasom ,,okruhu,, mozno som si to privolala sama, neviem, ale hanbim sa aj niekomu pozriet tvare kvoli tomu...

Unhappyresp

Prepac Unhappy, ale je mi s toho co tu pises smiesne, no nejdem byt protivny, mas len 15 ci 16 tak asi nevies..

1., ten chalan - pacila si sa mu, asi je ci bol zalubeny do teba, aj keby povedal ze si ta najspatnejsia spata na svete.. pacis sa mu (minimalne)

2., odstavajuce usi? nos celenky, sluchatka.. nie tie mobilove.. detiska ale vlastne kazdy teraz dost pocuva hudbu/tel.. oni ti to upravia tiez.

3., kruhy pod ocami - to je s nevyspatia, unava, stres.. vyrazky.. jemny makeup nikomu nezaskodi, hlavne ked vidim ze aj chlapi si ho davaju to uz je sila fakt.

4., hranatu bradu by som neriesil vobec, nema to zmysel..

TERAZ to najdolezitejsie, je v tvojej hlave. Maj vsetko a vsetkych v ... vies kde.
Chod pred zrkadlo a pozri sa donho = zle ze? Daj hlavu hore, trochu sa pousmej.. lepsie ze?

Ked chces vediet ci si pekna, chod sa spytat svojich rodicov. A kto ti povie ze si spatna, povec mu ze ti mama povedala ze si pekna a jeho nazor ta nezaujima. Chyba ti proste sebavedomie a to ze by si nemala tak vazne brat co ti povedia ostatni. Tiez pomoze to ked spravis co som pisal hore..

UnHappy

Prezyvka a ty si preco myslis, ze si zo mna robia srandu? Napr. jeden taky chlapec ktory je odo mna mladsi o rok, vidime sa na obede, tak ked som isla okolo neho tak sa smial (on sa tak skoro stale smeje ked ma vidi) a potom som isla si pre obed a on sa otocil a ocami ma hladal, potom ked ma nasiel, tak sa asi 10 sekund pozeral na mna(nesmial sa) a znovu sa otocil.. potom ked som isla s obedom si sadnut, tak jedna baba co pri nom sedela, mu povedala:,,Co proti nej mate? Ved ona nie je az taka strasna,, a on, ze: Ale je a potom sa zacali o mne dalej rozpravat, ako radsej som ich nepocuvala, ale mohli mat aspon tolko slusnosti, aby o mne nehovorili, ked sedim blizko nich...-_-

UnHappy

no praveze az take pekne neboli, ta jedna bola strasne pri sebe a este mala jegginsy, co sa na pri sebe babu vobec nehodi, vies si predstavit ako to potom vyzera :D a ta druha bola celkom pekna...cize dokopy, nic moc baby...zase mozno mas pravdu, ze som az prilis zamerana na seba, pretoze ked som nebola, tak nikto mi nic nehovoril, proste nic, mam pocit, ze cim viac na to myslim, ako vyzeram, tym viac vyzeram horsie...ale toho pocitu sa jednoducho neviem zbavit...

lilyiankaa

bohužiaľ primitívni ľudia sú všade a netreba si ich všímať ... oni sú možno pekné, ale v hlavách majú s prepáčením nasraté :)) možno si to všetko len nahováraš, možno si až moc zameraná na seba,že si všímaš každý detail, možno sa ti zdá, že všetci hovoria len o tebe a všímajú si len teba a tak to možno ani nie je .. ťažko posúdiť, píšem len, čo si myslím ... a čo ťa po nejakých sliepkach, čo tam už študujú? dôležité je, aby si si v triede našla nejaké normálne kamošky a fungovala s nimi

UnHappy

lyliankaa ja som bola na prijimackach pred dvoma tyzdnami na strednu skolu a ked som cakala na rodicov, kym po mna pridu, boli tam take dve harfie co sa smiali (ony tam uz studovali) neviem ci zo mna, lebo tam este nejaki ludia boli, ale smiali sa z vyzoru, lebo som zapocula, ze:,,Ona je uplne hrozna a ty hovoris stale svoje,, cize tam budu podobni ludia asi ako na mojej ZS...:(

lilyiankaa

ak som správne pochopila, tak asi končíš základnú školu .. nastúpiš o pár mesiacov na inú -novú školu a neverím tomu, že aj tam budú také primitívne osoby, ako tieto tvoje skvelé kamošky ..... tam sa zoznámiš s novými ľuďmi, dúfam, že normálnymi, ktorí nebudú rozprávať takéto hluposti ....

UnHappy

lylijanka, dakujem, zdvihla si mi naladu :) snazim sa kaslat na to, ale nejde to...ani na rozluckovu do paru kvoli mojej ,,krase,, nechce nikto so mnou ist ...som asi najskaredsie dievca na skole...mam kamaratku, ktora nie je nejaka krasna, ale je celkom pekna a pripadam si vedla nej ako...dalsia moja kamoska ked nas uvidi tak na nu vyskoci a mne sa sotva pozdravi...preto som napisala, ze ludia mnou opovrhuju a ked mi aj niekto povie, ze som pekna(najma zo skoly) tak mu neverim a myslim si, ze si robi zo mna srandu...moja kamaratka (zas dalsia) mi v tom len nadrziava(cize suhlasi s tym, ze si zo mna len robi srandu)...a este ked mam vlasy v gumicke tak sa mi vonku tak roztrapatia, ze mi odstavaju aj vlasy (aj usi cize to tiez posobi super)...

lilyiankaa

tak nos čelenky cez uši .. pekne si vlasy nechaj rozpustené a hoď si na hlavu čelenku :)))
a nemyslím si, že by si bola škaredá, to len tvoje "kamošky" sú riadne chudery .. takto sa správať k niekomu a takéto veci rozprávať .. veď oni časom na to prídu a uvidíš, že za pár rokov, keď prídeš na stretávku zo školy, ty ich všetky tromfneš, tak to totižto býva .. Takže nemaj z toho žiadne depky a ber to s rezervou

UnHappy

pajka s odstavajucimi usami moc do krasy nevyrastiem :( zacala som to riesit ucesmi, ked mam vrkoc cez ucho nevidno mi usi, za to moja tvar posobi este viac hranato, ked mam cop, moja tvar posobi ovalne, ale zase mi vidno usii :( neviem ako to mam riesit ... pritom niekedy som naozaj asi vyzerala dobre, aj ked pozeram na stare fotky...

pajka444

Nepočúvaj ostatných, každý nech sa pozrie najskor na seba. Máš len 15 rokov, tie fliačky sú normálne, to ti prejde. Neboj sa, uvidíš,že onedlho vyrastieš do krásy.