Zvlastne pohyby a zvuky pod lavym rebrom po zobudeni

Príspevok v téme: Zvlastne pohyby a zvuky pod lavym rebrom po zobudeni
lubiss

Dobry den chcem sa opytat ci nahodou niekto nema skusenost s tym co ma trapi a to je zvlastne pukanie prelievanie a " prdenie" pod lavym rebrom a to hned rano ako sa zobudim a vecer ked lahnem .. Nechapem co to moze byt rano ako sa zobudim a este polehavam v posteli zacne mi vzdy na jednom mieste pod lavym rebrom takto divno vyhravat je to ako keby take pukanie ked si prilozim na to mieste ruku aj to citim take pohyby vzlastne ...nemoze tobyt predsa travenie ked som uplne nalacno... Jak vstanem zacnem sa hybat jest atd mam cely den pokkoj nic necitim ale vecer jak lahnem znova pukoty skvrkoty....bojim sa ci nemam nejakeho nezelaneho zivocicha lebo je to fakt neprijemne vrzgoty prdenie skvrkoty ...na gastro chodim zo zaludku mi nic nezistili rozbor stolice na parazity negativny (aj ked len jeden krat comu sa neda verit) travenie je take vseliake davam si aj enzymi a probiotika tak neviem...ma s tym niekto skusenost ? Inac ma nic nebolieva bezne

Henrie

Možno máš niečo s rebrami ale kludne to môže byť niečo s hrubým črevom tak by si mal zájsť na kolonoskopiu tiež teta pásomnica sa často objavuje.