Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie pre tínedžerky

Príspevok v téme: Chudnutie pre tínedžerky
gulicka16

Ahoj baby hladam babule čo chcu schudnuť aspoň 10 kg ak nas bude viac tak nam to pôjde lepšie. Viem ze nieco taketo tu uz je ale pre zienky v strednom veku tak ak sa tu najde niaka s problemom ako ja treba napisať komentárik vyška, váha a cielova váha + si budeme pisať čo sme počas celeho dňa jedli pisať si výaledky a spoločne sa z nich tešiť :) takže ja 167 cm 80 kg cielova hmotnosť 68kg :)

20mary22

Dawia .... chcela by som sa spytat, ako sa ti podarilo tak schudnut bez cvicenia. Ja mam 165 cm a 62 kg, co je podla mna na moju vysku dost. Nedari sa mi schudnut. V minulosti som brala hormonalne lieky, po ktorych som pribrala a z tej vahy uz nemozem schudnut. Poradte mi prosim :). Dakujem

redka

a uz davno nie som teen len keby daco... odpovedla som len na otazku diet887...

a dukanka sa da zvladnut len tie umele sladidla by som uz do ust nedala...

redka

ja som bola na dukanke v roku 2012 - tu je priebeh

14.1. 67 kg (start)
17.1. 65 kg (zaciatok 2. fazy)
22.1. 64,8 kg
28.1. 63,9 kg
4.2. 63,4 kg
12.2. 62,6 kg
25.2. 60,8 kg (to je vaha, ktoru mi vypocital dukan - mala som ju
dosiahnut az 11.4.!!! - cize som sa na nu dostala za cca 1,5 mesiaca)
3.3. 61,3 kg (hups prisla M)
6.3. 60,3 kg
22.3. 59,9 kg (uz to islo pomalsie)
24.3. 59,5 kg
7.4. 59 kg
22.4. 58,8 kg
5.5. 58,4 kg
12.5. 58,4 kg

dnes sa motam okolo okolo 60 kil (+-1,5 kg) takze sa celkom pekne drzim :) mam 170 cm keby daco size je to moja idealna vaha... trebalo by na svalikoch popracovat este :D

gulicka16

A to pečivo skúšala som ho nahradiť ryžovimi chlebikmi no ja bez pečiva nevydržim jedavam ho ráno a na olovrant a len tmave ale to je v podstate to iste len zafarbene...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.