Chudnutie pre tínedžerky

Príspevok v téme: Chudnutie pre tínedžerky
gulicka16

Ahoj baby hladam babule čo chcu schudnuť aspoň 10 kg ak nas bude viac tak nam to pôjde lepšie. Viem ze nieco taketo tu uz je ale pre zienky v strednom veku tak ak sa tu najde niaka s problemom ako ja treba napisať komentárik vyška, váha a cielova váha + si budeme pisať čo sme počas celeho dňa jedli pisať si výaledky a spoločne sa z nich tešiť :) takže ja 167 cm 80 kg cielova hmotnosť 68kg :)

Dawia

ryza, zemiaky, cestpoviny musia byt apsé. skus ich vynechta na 2 tyzdne hned uvidis vysledky+plochšie bruško. Jedz napr ryby so zeleninovym salatom . Vždy je lepsie zjest meso so šalatom hoc aj večšiu porciu, ako akdzy den meso s dvomi kopcami yrže, ci zemiakov..

gulicka16

Ahoj babule nejdem klamať moja výhovorka "od zajtra" to pozná určite každá z vás tak teda od teraz. A ako ste na tom vy ? Držíte sa mi ? Všade sa píše že by som nemala jesť pečivo čím ho nahradiť tak aby mi nechýbalo ? Ja som prevažne pečivová a čo obedy ? Myslím skôr prílohy ? Zemiaky, ryža atď čo je vhodne ? Doúspechu babulky :) držím vám palce :)

Ria_94

Ahojte :) Ja mám výšku 183cm, a váhu 67kg (počas roka som pribrala 10kg po nástupe do roboty), je to tu dosť hektické, niekedy za celý deň vypijem len kávu, a ptm sa večer doslova nažerem, čo viem že nie je najlepšie... a síce nemám "zlú" váhu, ale z bruška by som chcela trochu dať dole, a na kilá trebárs tak 60kg by bolo fajn :) čiže keď máte nejaké rady, budem rada :)

winki

A zabudla som, že žiadne diety nedržať....toto sa musí stať vaším životným štýlom na zbytok života a nie len na pár týždňov.

winki

Baby.....primeraná zdravá strava a primeraný pohyb k tomu. To znamená rozhodne sa neprežierať, žijeme pre iné veci ako jedlo, to si uvedomte.
Takže kopec ovocia a zeleniny každý deň, veľa čajov sypaných, doma usušených.....voda s citrónom, obmedziť čokoládky, sladkosti, chipsy, sladené nápoje, pizzu, musli, chleba, biele pečivo a pečivo vôbec. K tomu pohyb....netreba sa veľmi týrať v posilke, ak to nepotrebujete...stačí pár cvikov 15 minút 3xtýždenne a nemáte problém s váhou.....

Dawia

mas pravdu, antiana ci ako sa voals ty musis is k psychiatrovi, ved tvoja dieta je tak akurad na skapanie nic v zlom