Kedy je to nymfomania?

Príspevok v téme: Kedy je to nymfomania?
Cynthia.

AHojte, chcela by som sa spytat.. som rok s priatelom a velmi ho lubim, som rada, že som s nim.. ale mam problem, ja vyžadujem sex každý den. a keď nie sex (počas kramov) tak aspon niečo iné. my spolu spávame (resp. milujeme sa) skoro každý den, niekedy aj viac krát za den.. a potom, ked sa niekedy stane, že deň, dva spolu nespime, lebo som v robote, tak som niekedy podraždena alebo pocitujem menšiu zmenu nalady.. nie že by som na to myslela, ale ked si to pozriem spatne, tak mi dojde, že asi to tak je. A potom ked dojde k tomu ukonu, tak sa neviem nabažit.. milovala by som sa s nim aj cely den ale samozrejme s prestavkami. Moja otazka znie: myslite si, že je to nymfomania ? alebo len lubim sex ? samozrejme, nevyhladavam inych chlapov, ani sex inde. Len sa citim zvlastne "ked priatela nutim do sexu".

wreck

pokial ta to negativne neovplyvnuje v beznom zivote (podobne ako je to pri alkoholizme alebo patologickom hrani) a nerobis to aj ked ti to skodi (zodrata cervena pipka, pocit neuspokojenia alebo depresie po sexe), tak si len Cynthia-divozienka. :-)

tu si o tom nieco kukni, ci sa tam najdes: style.hnonline.sk