Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysvetlenie EKG

lh95

neviem nepise tam v sprave nič to bolo lebo som uzil predtreningovi ,,nakopavač,, :D a myslel som ze vybuchnem od te energie soms a siel zblaznit a bolo tam napisane este

Zaver : nejedna sa o koronarn prihodu ani o embolazaciuu do a . pulmonalis,hemodyn.pac.t.č.komp.
stav po uziti stimulantu

čize nemam si s toho robit nič? a chodim ku kardiologovi a nič nepovedal ze tam je niečo vazne len ma zaujima čo to je to čo tam bolo napisane

Prezyvka55

Mas tam napisane:

R/S vo V4 fr 99 kontorlne EKG:bez zmeny až na -T vo V2 s naznačenymi elevaciami ST vo V1-V4 fr 49

R, S su kmity .. V4 je zvod, fr je frekvencia teda pocet uderov.
T je vlna kde dochadza k repolarizacii komor. ST je usek pred tou vlnou po kmite S. Elevacia znamena ze tam je priame stupanie najskor najskor u teba s negativnou T vlnou. V1-V4 su zvody.(:D nejdem popisovat kde vsade su na srdci ktore zvody).
Btw nemas blok ramienka tawarovho? nic take si v spise necitala?

Nemam zdravotnicke ani radiologicke vzdelanie :D a vobec EKG treba vidiet nakolko tam velmi zalezi na tom ako je vykreslene :D myslim ze to nechaj v rukach tvojho doktora :D on vie co robi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysvetlenie EKG - Fórum - ZDRAVIE.sk