Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brušný kašeľ?

Príspevok v téme: Brušný kašeľ?
Lenora

Tieto ťažkosti trvajú už asi 3 roky. Mám akési vyduté brucho, akoby mi chcelo vypadnúť. Nemám bolesti, len je to taká ťažoba - ako na bruchu, tak inokedy zas na hrudníku alebo aj medzitým. Zvláštne je, že si potrebujem odkašľať akoby od brucha, vtedy sa mi na chvíľu uľaví, kašeľ je hlboky, hrubý, tá ťažoba na bruchu ma núti k tomu, aby som si odkašľala. A tiež sa mi uľaví vtedy, keď si na brucho ľahnem, proste keď je stlačené, tak je mi lepšie. Niekedy už nevládzem dlhšie stáť, lebo ma to strašne ťaží. Pri sede sa zvyknem oprieť lakťami o stôl v miernom predklone, aby som odľahčila hrudníku i bruchu. Nevydržím sedieť dlho opretá o operadlo, musím sa nakloniť a hrbiť. Niekedy už nevládzem. Po spánku sa cítim zas o niečo lepšie, čiže musím si pospať počas dňa, lebo neznesiem ťažobu až do večera. Okrem toho s tým súvisí aj to, že sa nemôžem zhlboka nadýchnuť, akoby mi tam niečo bránilo. Vlastne nadýchnuť sa naplno môžem len v polohe, keď sa opieram lakťami o stôl alebo keď ležím na bruchu alebo pri cviku mačací chrbát - keď je chrbát prehnutý a hlava smeruje hore, k stropu. Lekári mi nikdy nič nezistili - ani na pľúcach, ani na sonografii, ani na rentgene, ani u cievneho... Len mi tvrdia, že to je z chrbtice - mám skoliózu. Ja tomu však neverím, lebo odkiaľ sa potom berie ten divný kašeľ súvisiaci s vydutým bruchom?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brušný kašeľ? - Fórum - ZDRAVIE.sk