Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odtrhnuté znamienko?

Príspevok v téme: Odtrhnuté znamienko?
Chae

Dobrý deň. Na nohe som si našla niečo, čo som nevedela identifikovať. Trčalo to akoby z kože, bolo to hnedé a vo veľkosti asi 1x1 milimeter, malá hnedá bodka. Keď som to chytila pinzetou, voľne to vytiahnuť nešlo, akoby to bolo ku koži prichytené. Kliešť to nebol, aspoň myslím, žiadny z predošlých kliešťov takto nevyzeral. Nakoniec som to pinzetou vytrhla, trochu mi tiekla krv, ale po asi 2 utretiach už nie a vydezinfikovala som si to. Nemohlo to byť znamienko? Ale na druhej strane som si povedala, že som nevidela, že by znamienko takto trčalo z kože a nie som si vedomá, že by som to tam mala v minulosti, takmer na 90% som to tam nemala. Mám strach, či to nebolo náhodou znamienko, ktoré som si vytrhla... Ďakujem za poradu a odpoveď.

Deria

Ked si to vytrhla, tak si hadam pozrela, ci to nie je kliest? Aj tak, to je teda napad, jednoducho si nieco take odtrhnut!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.