Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie

Maoam

cau, CAS a stravovanie na 80-90% podla mojej krvnej skupiny (0)

k tomu pravidelny pohyb, adekvatne k zdrav. problemom

vela vody/tekutin (bez cukru)

redukcia hlavne sacharidov, navysenie bielkovin, vela zeleniny, aj vela surovej

realne predstavy a ciele, ja som musela brat kortizon s viacerymi jeho nasledkami a dala som dole 14-15kg za tusim dva roky aj nieco, ale ja som nemohla aktivne sportovat

teraz mam lepsiu postavu, ako ked som mala 18-20....ovela a to mam 34r.

chcelo to primarne uplnu zmenu STRAVY, lebo kazdemu telu vyhovuje nieco ine, napr. ja neznasam lepok a jeho vysadenim sa mi komplet upravilo travenie, zmizli vyrazky, plet mam ako babätko (kedysi akne), pokozka na tele detto a to sa nicim nekremujem, teda nic na telo, iba hydratacny krem na tvar a bodka

lepok je svina a väcsinou ludia maju problem s chudnutim, ked prijimaju vela sacharidov, ale aj cukru ako takeho

takisto sa mi zmensil zaludok, ale na to sama prides, niekomu vyhovuje jest 3x denne, inemu 5-6x male porcie, ja som ten prvy typ, musim mat medzi jedlami dlhsie pauzy, kym mi vytravi

lepsie znasam zeleninu ako ovocie, z toho iba par druhov

co sa priloh tyka, tak bezlepkove, ako pohanka, ryza atd. kludne, nie je problem, ale v malych mnozstvach

teraz dlhe mesiace nerobim pohybovo nic (okrem chodenia) a vahu si drzim uplne v pohode ani nehladim na to, lebo uz mam v podvedomi, co mi chuti a robi dobre a co sa porcii tyka, tak telo je nastavene tak, ze si pyta kolko potrebuje, su dni kedy je toho ovela viac, potom dni kedy je toho menej, podla potreby, vykonu, stresov atd.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk