Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odpanenie

Príspevok v téme: Odpanenie
eiffel

Zdravím, chcel by som poprosiť Vás, ženy, o nejaké rady. Chystáme sa s priateľkou na jej prvý sex. Sme už dospelí, ja už mám skúsenosti, no pannu som ešte nemal. Ona je panna, takisto je dospelá, a priznala sa mi, že sa trošku bojí. Chcem jej to spraviť najkrajšie ako sa len dá, tak by som chcel vedieť, čo sa vám pri tom prvom páčilo/nepáčilo? Viete mi dať nejaké rady? A mám do nej vniknúť najskôr prstami, aby ju to tak nebolelo? Ďakujem za každý tip :).

eiffel

Prestaňte ma tu prosím poučovať! Pýtal som sa na niečo iné, nezaujímajú ma vaše otázky, či to chce aj ona a či sa chystáme spolu prežiť celý život. Áno chce to aj ona a obaja rozmýšľame racionálne a kriticky, takže nikto to z nás takto vážne ako naše prababky neberie. Takže prosím odpovedajte k téme, my máme vlastný rozum na to, aby sme si rozmysleli, čo chceme robiť a čo nie. Sme dospelí a mladí, nebudeme čakať s najkrajšou vecou na svete do staroby a potom to ľutovať ako 99% starých ľudí. Ďakujem za pochopenie.

tvojOtecko

Ak si nie si 150 %-ne istý, že s ňou chceš zostať a založiť si s ňou rodinu, neber jej panenstvo. Nech ho má možnosť darovať niekomu, kto by mohol byť jej prvým aj posledným mužom, kto by ju neopustil, ktorého slová o láske by naozaj platili.

Buď čestným mužom a nepridaj si ju do zbierky tých žien pred ňou.

keysha777

Najprv sa snou bozkávaj ,maznaj,hladkaj,nech je čo najviac vzrušena pomaličky jej chod rukou do nohaviciek ked už bude vlhká tak pomaličky ju začni draždiť jednym prstom, potom pomaličky sklzni dovnútra jednym prstom a pomaličky ju prstuj potom skus pridať dalši.. potom sa pekne cely vyzlečte,chod nanu to je naj poloha na odpannenie,a pomaly ho jej tam davaj ak ju to bude bolet prestan,a potom zas, az sa tam dostanes do polky tak pomaličky sa začni hybať ale nie rychlo! ak ju to bude welmi boleť prestaň,skúste to neskór.hlavne majte kondom!! bud k nej citlivý hlavne:)vela štastia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odpanenie - Fórum - ZDRAVIE.sk