Dredy

Príspevok v téme: Dredy
prasina

Ahojte ;-) Chcela by som sa spytat,ci existuje nejaky navod,ako si urobit doma dredy??...chcem ich uz dlhsi cas,len neviem,ci by som to zvladla aj sama s pomocou kamaratky alebo sa mam radsej zverit do ruk odbornika ;-) Ak by som sa rozhodla pre odbornika,kolko ma to asi bude stat?? Keby sa niekto nasiel,som z PN...

Prezyvka55

naco vsi najskor od dakoho musis chytit, od nejakeho cigosa alebo koho, len tak sa ti tam z nicoho nenaskytnu.

sarah123

tak dready su krasne, hlavne ked ich ma nejaky potetovany rocker :) ale treba zvazit plusy a minusy... nie ze si zahrabnes do vlasov prsty a nevymotas ich :)

naco

Myslím to vážne. kamoška to každý deň umývala , starala sa a jak si ich odstrihla hlava plná hníd a všeličoho.. aj si to fotila, že nechápala ako sa to tam mohlo dostať...

prasina

naco to myslis vazne?? to iste mi povedala aj segranka-mimochodom kadernicka...ale myslim si ze pravidelnou starostlivostou sa nemoze nic stat

naco

Prepáč viem , že sa ti to páči ale načo? dredy sú tá najnehygienicka vec , čo človek môže mať. Kamarátka ich mala a aj napriek každodenému staraniu mala po odstrihnutí hlavu plnú hníd a hávedí.