Neznasanlivost HAK , alergia na kondomy - vhodná antikoncepcia?

Príspevok v téme: Neznasanlivost HAK , alergia na kondomy - vhodná antikoncepcia?
rita09

Mam velky problem. Moje telo nieje schopne zniest ziadnu antikoncepciu. Po kazdej jednej mam depresie. Je mi smutno a placem. :( Uz som ich skusila vela. Yeadine, Yasminelle , Chloe, Belara , Yazz najnovsie mam Mivervu ale je mi hrozne. Z kazdej mi bolo. Partnera mam staleho a sex mam pravidelne. Nenapada ma ziadny dalsi sposob ako sa chranit. Prezervativ neprichadza do uvahy lebo mam na ne velku alergiu. Na vsetky latky, latex, vone, chute vsetko. Viem, existujuaj bezlatexove ale tiesa v obchode nedaju kupit a neviemsi predstavit to pravidelne zhanat. Mam len 20 rokov takze nejake vnutromaternicove telieska a pod. neprichadzaju do uvahy. Ja som uz zufala. Ved takto sa zit neda. :( Neviete mi niekto poradit? pripade ak mate vy alebo poznate niekoho s podobnym problemom.. povedat ste to riesili?? Dakujem

:))))))))

myslím, že tým že nezniesla HAK sa jej telo určite nesnažilo dať najavo že nie je zrelá na sex, panebože :D HAK je svinstvo, spôsobuje problémy mnohým ženám, ja som ho brala 3 mesiace a viac by som sa na to už nedala-myšlienky na samovraždu? no to je už myslím príliš výrazný vedľajší účinok :D

máš ešte veci ako pharmatex, plodné a neplodné dni, prerušovanú súlož, keď to skombinuješ máš spoľahlivú ochranu

odpovedam

ach ludia, tie vase rady, ze nesexovat. v minulosti mavali zeny sex a deti omnoho skor.

rita09 - skus spermicidy alebo spominany pharmatex, kupis v lekarni. Bezlatexove kondomy mozete objednavat z internetu, pozri sa na to.

redka

mnohe pary co poznam funguju bezpecne roky na principe plodnych a neplodnych dni (ale tu musi mat partner sebadisciplinu + odolat sexu pocas plodnych dni)... existuju aj rozne pomocky, merace teploty a pod elektronicke... skus popozerat... potom existuju rozne gely a kremy ako je pharmatex..