Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
som o.k.?

Zdoverim sa vam so svojim problemom ktory ma trapi uz od puberty. Zaroven chcem poznat vas nazor co si o tom myslite kde je problem a co s nim.
Ak sa kona niekde nejake hromadne podujatie, mam problem prejst cez to velke mnozstvo ludi sam. Proste citim sa dost neisto a mam pocit ze na mna vsetci cumia a komentuju moj vzhlad. Proste nejake jarmoky, detske podujatia, sutaze, predstavenia. letne podujatia, koncerty atd. Ked idem so znamymi ci nejakou skupinkou znamych tak je to v pohode ale akonahle mam ist sam tak ma to pochyti zase tie obavy a blby pocit z davu. Vela ludi vsade navokol a ja idem sam. Mam pocit v tom dave ze som opusteny a vsetci na mna cumia. Ma tu este niekto taketo stavy? Ma tu niekto este problem prejst sam spomedzi velkeho davu ludi? Je to normalne tie pocity alebo je to nejake ochorenie dusevne?
V detstve, v puberte ale aj teraz viacero ludi hodnoti moj vzhlad. Som dost chudy, ziadne svaly ani tuk. Navyse mam vacsi nos nie ako Banasova. Mam debilne vlasy, kucerave tocia sa aj ked si ich striham. Proste vela ludi mi uz mnohokrat povedalo ze to a to ohladom vzhladu. Teraz mam pocit ze aj uplne cudzi ludia hned sa zameraju na vhlad ako vyzeram. Pribrat nemozem. Som zdravy aj lekar mi povedal ze vsetko je v poriadku len mam vraj rychly metabolizmus. A preto sa mi neuklada v tele takmer ziaden tuk.
Rad si precitam vase nazory na moj problem a nebudem do diskusie zasahovat len chcem vediet ci su tie moje pocity normalne a co s tym robit sa da. Dakujem. Mam 26 rokov ak by to niekoho zaujimalo.

som o.k.?

Este podotykam ze som skusal aj posilnovat ale nepomohlo to praveze vaha isla este viac dole. To len tak naokraj.