Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ťahám všetko sama

Príspevok v téme: Ťahám všetko sama
natalka4444

chcela by som sa spytat ci je normalne aby zena vsetko tahala sama som s priatelom 11 mesiacou vsetko platim ja najom a td .. mam 37 on ma 35 kedze som rozvedena mam 3 deticky kedze on mi stale vycita ze on nepoje tolko ako deti ,sme spolu dlhsie este ani raz mi nic nekupil ked som chcela od neho jedne leginy povedal mi ze sa spravam ako zlatokopka ,ze chcem len jeho peniaze lenze ja uz nevladzem vsetko sama tahat tvrdi ze ma miluje a pri tom strasne ziarli nepusti ma ani s kamoskami na kavu chce ist aj on a stale sa ma pyta ci sa za neho hanbim viem ze ten vztah nema buducnost stale cakam ze sa zmeni ale ide to k horsiemu .ked som mu povedala ze mali by sme ist na dovolenku tak jeho reakcia bola kto to bude platit?

chlap22

natalka44, zasluzis si stastie a pokoj ... najdes si lepsieho, ber ten vztah ako poucenie, ze nepotrebujes chlapa za kazdu cenu.

A co sa tyka byvaleho, otca deti, prispieva? Vies, dnes su take zakony, ze ho lahko pritlacis.

natalka4444

lenze on chodi ked som ja v rakusku tak mi povedal ze co ma doma sediet ?ked som ja prec a potom nic nepocujem len ked dojdes domou kupis pivo

natalka4444

ja nemam byt som v podnajme lebo svoj nemam este vysporiadany s ex manzelom,,, lenze zistila som ze ma ma jak nejaku handru za 11 mesiacou ked mi stale opakoval ze som s nim len pre peniaze povedala som mu ze z jeho penazi som nic nevydela a ni nebudem,, adost sa miesala do nasho vztahu aj jeho mama a brat

chlap22

natalka44, beha po baroch a teba nezoberie? ... to uz nepotrebuje komentar ... kasli nanho, najdes sto lepsich chlapov, aj ked si rozvedena s 3 detmi. Nemas svoj byt?

chlap22

natalka44, heh setri na byt a chýba mu 5 euro? :-D Naco mu je byt ked mas ty byt? Asi to s tebou nemyslel vazne.

natalka4444

povedal mi ze on setri a ja mam platit ze to bude pre nas byt lenze ja mu neverim....kedze vie s kamaratmi behat kazdy den po baroch a ja mam potom platit ked mi ideme vonku ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.