Ťahám všetko sama

Príspevok v téme: Ťahám všetko sama
natalka4444

chcela by som sa spytat ci je normalne aby zena vsetko tahala sama som s priatelom 11 mesiacou vsetko platim ja najom a td .. mam 37 on ma 35 kedze som rozvedena mam 3 deticky kedze on mi stale vycita ze on nepoje tolko ako deti ,sme spolu dlhsie este ani raz mi nic nekupil ked som chcela od neho jedne leginy povedal mi ze sa spravam ako zlatokopka ,ze chcem len jeho peniaze lenze ja uz nevladzem vsetko sama tahat tvrdi ze ma miluje a pri tom strasne ziarli nepusti ma ani s kamoskami na kavu chce ist aj on a stale sa ma pyta ci sa za neho hanbim viem ze ten vztah nema buducnost stale cakam ze sa zmeni ale ide to k horsiemu .ked som mu povedala ze mali by sme ist na dovolenku tak jeho reakcia bola kto to bude platit?

Lulu2011

tak, ale nemoze setrit na byt na ukor teba, omg! ty si sama s tromi detmi! tak by som na nho navrieskala, ze by ho prievan odvial odkial prisiel, fakt si s nim sadni a hod rec...toto nie je normalne

natalka4444

dakujem za radu ale mala som uz starsieho a podvadzal ma kade chodil dakujem tu nejde o vek ide tu o doveru a pomahat si jeden druhemu

chlap22

natalka44, Lepšieho si nájdeš, ale asi to nebude mladý a slobodný. Možno staršieho rozvedeného. Podstatné je aby ťa priťahoval ale aj aby bol milý a slušný. Chlap sa ti zíde aj na to aby sa ťa niekto zastal. Nemáš chlapa, nemáš pravdu... Možno sa mýlim a nájde sa nejaký mladý. Vlastne, záleží na veku? Môžeš si dať inzerát a tam všetko pravdivo uveď.

Lulu2011

chces leginy za 5 e a si zlatokopka? :D necitala som odpovede...ale..on zaraba? to je nejaky chmulo lakomy a zlatokop je on! lebo sa necha vydrziavat tebou, jedlom aj byvanim!

natalka4444

ako ze normalny zdravy chlap v 35 tke pri mamkinej suknicke keby vedela ake ma nemehlo doma hanbila by som sa mam syna dufam ze nebude mi sediet pri zadku do40 tky

natalka4444

nerozumiem naco bol so mnou vycitila som az teraz ze on ma vobec nelubil vzdal to rychlo myslel si ze chcem jeho peniaze co neni pravda ,,on pochadza s dobrej zabezpecenej rodiny nechapem preco mi nepomahal ked zil u mna tri tyzdne ale je to dobre ze som ukoncila teraz mi vypisuje ze mam urcite niekho v rakusku ale nemam a nechcem mat uz som sa sklamala dost takze budem riesi seba ,,,stale este ziarli nechapem preco?? povedal mi ze budem za nim plakat ze lepsieho uz nenajdem

chlap22

matalka44, nie si sama, máš 3 deti, oni ťa ľúbia a ty ľúbiš ich. Chlapa si nájdeš, ale nemá to byť priorita. Každá mama má rada svojho syna bez ohľadu na to čo spravil a chce mu to najlepšie. Pre ňu si to čo ti povedala. Nemaj jej to za zlé. A dobre že si sa naňho vykašlala.

natalka4444

moj ex vobec nejavi zaujem o deti takze deti nemaju vobec oca ,,,on chcel dieta tiez moj byvaly priatel ale v poslednej dobe nechcel prispeie,,vat na najom na nic stale mi vycital ked nieco kupil aj to som mu musela potom tyzden platit pivo ked sme isli vonku a ked som ho dnes nechala tak povedal ze urcite mam niekeho v rakusku ,,co si prave zle myslis nemam nikeho lubila som ho len som uz nevladala stale hadky kvoli plateniu a ked deti to poculi povedali ze mi takeho netreba ako je on ze ked ma nevie nicim potesit len ponizovanim aj pred kamaratmi ma ponizoval ,,,a neviem co natrepal do hlavy svojej mame ked uz ona sa so mnou nevie slusne bavit

chlap22

natalka44, ak nie si vdova, tak to ze si sama s 3 detmi o niečom vypovedá. Snáď si už dostala rozum, a pochopila si že život je krátky a treba ho mať aspoň príjemný. Šancu máš nájsť normálneho chlapa ktorý je na tom podobne ako ty. Lebo slobodný mladý chlap chce deti, svoju rodinu a súkromie, a nie aby mu cudzí chlap liezol za detmi podľa súdneho príkazu.