Ťahám všetko sama

Príspevok v téme: Ťahám všetko sama
natalka4444

chcela by som sa spytat ci je normalne aby zena vsetko tahala sama som s priatelom 11 mesiacou vsetko platim ja najom a td .. mam 37 on ma 35 kedze som rozvedena mam 3 deticky kedze on mi stale vycita ze on nepoje tolko ako deti ,sme spolu dlhsie este ani raz mi nic nekupil ked som chcela od neho jedne leginy povedal mi ze sa spravam ako zlatokopka ,ze chcem len jeho peniaze lenze ja uz nevladzem vsetko sama tahat tvrdi ze ma miluje a pri tom strasne ziarli nepusti ma ani s kamoskami na kavu chce ist aj on a stale sa ma pyta ci sa za neho hanbim viem ze ten vztah nema buducnost stale cakam ze sa zmeni ale ide to k horsiemu .ked som mu povedala ze mali by sme ist na dovolenku tak jeho reakcia bola kto to bude platit?

natalka4444

povedal mi ci staci ked mi prispeje150 eur na stravu ,, ze on tolko nepoje ako deti a ze ich otec by mal na nich platit,, aze mne nic nekupy lebo nesom jeho zena ,,dnes som mu povedala ze som asi tehotna jeho reakcia ma dost zaskocila lebo povedal ze to urcite neni jeho to uz skoncilo u mna na plnej ciare

doubledog

on ta nemiluje, ani ty nemilujes jeho
a velmi dobre o tom vies
dokonca si vies sama spravne odpovedat aj na otazku:
"ci je normalne aby zena vsetko tahala sama".

:)
takze nepochybujem o tom, ze dobre vies, co mas spravit.

ale fakt, ze si si s takym prizivnikom zacala akusi formu vztahu, svedci o tom, ze tvoje spravanie ovplyvnuje nieco ine ako rozum.
takze hentoho mozno posles k vode, ale je otazne, ci si nenajdes zase nejakeho podobneho.

Agnes998

Nadava ti do toho, co je v skutocnosti on sam, zlatokop, len ta vyuziva, necha sa tebou zivit, nic ti nekupi ale sam si kupuje drahe veci. Vies dobre co mas robit, radsej sama ako v zlom vztahu. Teda ak to vobec je vztah, ja mam tiez pocit, ze on je len taky dzigolo, podla neho mu mas zrejme platit za sex.

natalka4444

dakujem za rady aj tak ho necham ,,nenecham sa vyuzivat dalej uz ked mi deti naznacili ze tam s jeho strany neni zaujem sa o nas postarat ako chlap aj ked viem ze maju peniaze ktore ja v zivote neuvidim casom ma odkopne on pre mladsiu a bez detnu ,,ked som potrebovala peniaze isla som sa mojim ocom vtedy ma nasral ale priadne ked si kupil novy mobil samsung5 v hotovosti uz vtedy som tusila ze je ako dzigolo

frerfe

ty si zlatokopka lebo si chcela od neho jedny leginy? :D ale ze on sa nechava zivit zenou s troma detmi je uplne v poriadku? zato sa nehanbi? tak mu prestan davat jest, presnat mu varit, oddel v chladnicke policky ktore su tvoje a nech si nakupuje sam. nedovol mu sa osprchovat ked ti nechce prispievat na najom.

Agnes998

A to preboha kde si vyhrabala taku socku? Vsak ten ma najhorsie vlastnosti ake chlap moze mat a nie jednu, cely rad! Dobre vies, zeby ti bolo ovela lepsie samej, tak preco to neukoncis? Ja by som radsej do konca zivota zostala sama ako nervovat sa s takouto sockou.

Ivka 1

Natalka co najktratšou cestou to ukončí, je to žiarlivý egoista, ktorý sa na vás priživuje. Keď ho to prestane baviť, zbalí kufre a aj peniaze "určené na vašu budúcnosť a pôjde o dom ďalej"
Stačí , že nájde prepáč mi, za výraz " ďalšiu naivku" , ktorú bude môcť využívať. Ver mi, zbaľ mu kufre a pošli ho kade ľahšie. Teda ak býva on u Teba.

natalka4444

asi som naivna ked viem ze on ma dost penazi na to aby mi pomohol a tvrdi ze setri pre nasu buducnost a ja blba mu naletim chcem ho nechat ale stale zacne plakat a mysli si ze mam niekeho ineho

redka

Staci jednu temu zalozit. A co chces pocut? Ze sa zmeni? Stareho psa novym kuskom nenaucis. Preco by sa menil ked ty mu vsetko prepacis. Je mu fajn.