Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Vyzleceny" kondom

laurora

Dolorez, normalne zavolaj priatelovi a povedz mu, ze sa bojis, ze mozes byt tehotna, teda ci sa spravil ci nie...ked si nie si ista. Ako to mame vediet my? My sme tam s tebou neboli. A ked odpovie nie, tak je ta sanca urcite mala. A nepochopim ludi, ktori sexuju ale nevedia sa o tom s dotycnym clovekom normalne porozpravat...

Dolorez

jednoducho som to stopla a neboli sme este "na konci" preto neviem .. a jeho som sa nepytala ..
naozaj mozem byt tehotna aj ked sa do mna nevystriekal?

laurora

Neurobil sa mozno :D Mne najviac divne pride, ze vlastne nevies ci sa spravil ci nie :D Ak to nevie ani on, ci sa spravil ci nie, tak je to chuj a radsej s nim uz nesexuj :) A ano je sanca, ze mozes byt tehotna.

Dolorez

asi ste ma celkom nepochopili .. on sa na nic nevyhovaral .. jednoducho ked som z neho zchadzala tak som mu ho len zosunula .. a len pre istotu sa pytam ci sa z toho da otehotniet .. neurobil sa do mna .. a ak aj mozno ano tak este do kondomu ..
aa ked vam praskol ostala si tehotna?

mysa

mozes byt tehotna ak sa urobil do teba, a to ze si mu ho " vyzliekla ty " mi pride blba vyhovorka , prepac, moze sa stat hocico nam praskol ,ale urcite sa nevyhovoril na mna ze som ho vyzliekla ja alebo mojou vinou ze praskol

NoName24

a to nevies posudit ci sa priatel urobil alebo nie? ved sa ho spytaj. a v kondome vidis, ci je ejakulat alebo nie. och boze, deti naco sexujete, ked to neviete.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Vyzleceny" kondom - Fórum - ZDRAVIE.sk