Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boj s jedlom

andrea142

Zišlo by sa mi schudnúť a čo sa týky toho psychológa,premýšľala som nad tým,ale bojím sa, že by sa na mňa začali moji blízki pozerať inak.

abc111

Tak pa. Ja si idem zacvičiť a potom poštudovať francúžštinu - jazyk kráľov:-)
Držím ti palce a kašli na chlapov.

abc111

Ja do jedla neinvestujem veľa, ja mám radšej duchovné pokrmy, hudba, jazyky, gitara, cvičenie atd. atd.
Ak si to nazvala už ako boj, tak by si to mala konzultovať možno aj s nejakým dobrým psychológom..., len tip.

abc111

Máš problém s nadváhou? Ja, áno:-) Ale trápi ma to len minimálne, hoci pre schudnutie robím maximum, taký paradox:-) Ja som veľmi samoľúby, chcem byť dokonalý, aby ostatní závideli:-) Milujem ten pocit, keď mi ľudia závidia.
Človek je tvor sociálny, ak máš len minimum sociálnych kontaktov, tak z toho môžeš byť totálne nešťastná. To by bola tá správnejšia forma kompenzácie.

andrea142

Ja som sama rada, ibaže mám pocit,akoby som bola stratená a toto je "úniková" cesta. Zamýšľam sa nad sebou, ale zrejme nie veľmi správne. Vďaka za radu.

abc111

Ani ja nechcem byť s nikým a nijako si to nekompenzujem.
Asi sa stačí nad sebou len trochu zamyslieť.
Byť sám je super, len to treba vedieť využiť, inak ti to bude na prd.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boj s jedlom - Fórum - ZDRAVIE.sk