preco??asi som hlupa...ale...

Príspevok v téme: preco??asi som hlupa...ale...
kvetinka-sklamana

ahojte...neviem vlastne preco sem pisem,ale nema mi kto pomoct..zacalo sa to celkom nevinne..pohlady,pisanie na nete,stretnutie...mam 20rokov a chodim na vysoku skolu..spoznala som tam starsieho studenta,ktory je aj z nasej dediny,cize spolu dochadzame kazde rano vlakom...najprv to boli nevinne pohlady,neskor mi napisal a jedneho dna ma pozval na rande...bolo to krasne..rozpravali sme sa o vsetkom..citila som sa tak skvele a tak stastna...zopakovali sme si to niekolkokrat..lenze naposledy sme sa dostali k teme sex..(uz predtym sme si o tom pisali,ale to bol len nevinny flirt a troska podpichovanie..)a podla jeho vyjadreni mu ide len o jednu vec..vyspat sa s babou a prist o panictvo,co najskor(nepovedal to priamo,ale takym sposobom,ze uz ho nebavi cakat na pravu lasku,pretoze uz sa niekolkokrat sklamal,ze uz by chcel byt chlap,ale ze urcite nechce dievca vyuzit,ze sa nedokaze vyspat s hocikym,ale len s osobou,ktoru ma aspon rad a pozna ju..nieco take ako priatelka na sex..) co ma dost zarazilo..pretoze ja som este tiez nenasla pravu lasku,s ktorou by som si bola ista,ze ano to je ten pravy..(nie som nejaka extra modelka,ale chalani mali o mna dost zaujem..uz som aj niekolko partnerov mala ale necitila som sa natolko zamilovana,aby som to urobila,neodsudzujte ma prosim za to)a preto som dost sklamana z toho..mozno som ocakavala ze je iny,ale teraz mam pocit,ze bol cely ten cas mily len kvoli jednej veci...pretoze ma pozna a mozno aj chcel vyuzit,ze som este ziadneho sexualneho partnera nemala...viem,ze vas to asi nezaujima,ale potrebovala som sa vyrozpravat...aspon takto..mam pocit,ze som sa opat zamilovala do toho nespravneho chlapa :´( co by ste spravili??mam sa s nim nadalej stretat??udrziavat kontakt??alebo to mysli so mnou aspon troska vazne??som zufala...neviem co mam robit.. je to strasny pocit..

ehm

ja by som sa na tvojom miestes nim vyspala ve do nic nejde ..a mozno vam potom z toho vznikne odbry vztah..nic zle na tom nieje ked chce niekto kto ma 20 rokov a vyssie konecne odstartovat svoj sexualny zivot

kiri

Kvetinka, mne sa pred par rokmi stalo to iste...typek do mna nalieval tristokorunove vina a splietal chvalospevy o tom, aka som sexi a mudra, takmer ma spracoval, ked z neho vyslo, ze mu nejde velmi o to, aby somnou chodil, ale aby prisiel o panictvo....chvilu som nemohla chytit dych a rec, co je u mna neobvykle a zatial z neho vyliezlo, ze chce so mnou spat, lebo mu pripadam skusena a ze by som ho mohla ucit dobre sulozit a ze jemu sa pacia vychrtle blondiny, co ja nie som, takze vztah by nepripadal do uvahy. Poviem Ti, mala som co robit, aby som ho, debila, za tie kecy kydy nekopla do tvare a kde tu si este dnes spomeniem a rozmyslam, ci som ozaj nemala, hulvatske hovado. Ale hreje ma pocit, ze on ma dnes asi 29 rokov a stale je panic, cha chaaaa chaaaaaaaaa..........tupec!

monikka

ja by som sa spýtala, o čo mu ide. priamo a bez okolkov. ak má niečo ďalej pokračovať, nech je to založené na dôvere a úprimnosti. vo vzťahu je najdôležitejšia komunikácia a ak sa to nedá, tak to za veľa nebude stáť aj neskôr...

anaa

Ahoj, nie je to lahka situacia, ale ja by som si ho na tvojom mieste poriadne vsimala. Nepustila by som ho k vode pre jedno podozrenie, najskor by som si to overila. Keby sa ukazalo, ze je ochotny cakat tak dlho, ako to budes TY chciet, znamena to, ze ta lubi. Ak nie, chce ta len vyuzit. Takze oci na stopkach a v ziadnom pripade sa s nim nevyspi preto, aby si mu spravila radost. Hrozi potom, ze to budes lutovat. Ked sa s tebou rozide a ty si najdes novu lasku, bude ti luto, ze prvykrat to nie je s tou opravdovou polovickou, s chalanom, s ktorym chces stravit zvysok zivota. Lebo ci chces alebo nie, porovnavala by si to s nim, keby si si nasla ineho. aspon raz teda urcite. Takze bud opatrna a stoj si za svojim. Ked je chlap ako sa patri, pocka. Moj priatel nechal rozhodnutie na mne a spali sme spolu az po roku a pol. A cakat sa vyplatilo. Otestovala som si jeho trpezlivost, pevnu volu a viem, ze je to clovek, s ktorym chcem stravit zvysok zivota.

ankickaa

ahoj..ja som zazila nieco podobne,ale nakoniec to dopadloo dobre a nemyslel to tak ako to vyznelo :o) ja ti poradim tak,ze skus sa ho na to spytat,ze co k tebe citi a tak..ked je taky fajn tak ti nebude klamat..drzim palce :o)

evinka

no napisala si to sama.........sama si polozila otazku ale sama si si aj na nu odpovedla...poviem ti len jedno....daj si pozor...

kywi

Pozri...sama si si to vlastne napisala, ze vies,zemu pojde pravdepodobne len o tvoju neskusenost a o jeho chut vyspat sa s niekym, koho troska pozna...Ak si sa donho uz zalubila,radsej sa s nim prestan tolko stretavat a nechat sa pozyvat na rande, lebo mu lahsie mozno podlahnes pri tolkej zaslepenosti laskou..;) Ale ak si myslis, ze mas pevnu volu a nevyspis sa s nim napriek tvojej laske a dieme v tebe stipka nadeje,ze by z vas cosi viac ako postelova dvojka byt mohlo...tak neprerusuj kontakt..obcas staci verit svojim snom a sebe. Mozno casom sa aj on uprimne zalubi do teba a vydrzi to bez sexu s inou "znamou" Rozhodnutie je na tebe..vela stastia!:)