Vzrušenie

Príspevok v téme: Vzrušenie
mommo987654

S priateľom som už pol roka. Stále keď nemáme nič iné robiť tak sa vzrušujeme a pod. Ja to v podstate nechcem ale stále keď ma začne prstovať sa mi to zapáči .. potom mám stále psychiku niekde na bode mrazu. Už sme sa párkrát dohodli že to obmedzíme ale ešte ani raz sa tak nestalo . prosím poradte

Agnes998

Proste mu normalne povedz ze teraz nie, teraz na to nemas chut. Je to asertivne jednanie, on sa nema pravo citit urazeny.

radanadzlato

ešte posledná vec
nenechaj sa zastrašiť obavami, že by po rozchode niečo niekomu povedal
radšej sa rozísť aj s tým rizikom, ako s ním ostať a znášať od neho, čo nechceš
so sebou si 24 h denne, s ním len pár hodín týždenne
ak nepočúvneš svoje pocity, budeš musieť potlačovať v sebe hnev, ktorý v tebe bude len narastať kvôli tomu, že jemu ustupuješ proti vlastnej vôli

radanadzlato

Rieš to, cítiš sa zneužitá - to je vážne. Povedz mu to a uvidíš, čo urobí. Či bude chcieť byť s tebou aj bez telesných prejavov. Koľko máš vlastne rokov?
Pol roka je málo. Aj keď s ním chodíš, neznamená to automaticky, že má právo na intímnosti. Veď chodiť spolu sa dá aj čisto.

radanadzlato

Vlastne áno, vie o tom. Vie o tom, a predsa to stále na teba skúša. Je to láska?
Opakom lásky je využívanie.
Máš pocit, že ťa využíva, nerešpektuje tvoju vôľu? Že robí nátlak? Že presadzuje svoje na tvoj úkor? Počúvaj svoje srdce a myseľ, čo ti odpovedá na tieto otázky.
Vieš si ho predstaviť vo vážnom vzťahu? Že by ste sa vzali, mali deti?
Nevieš? Tak prečo mu toto dovolíš?
Nenúť sa do ničoho, čo nechceš. Vnútri cítiš, že to nie je správne - a dobre to cítiš.
Ak ťa už začne vzrušovať, ťažko sa ubrániš. Prečo to necháš zájsť až tak ďaleko? Veď keď ťa začne prstovať, musíš mu dovoliť, aby ťa vyzliekal, či nie?

mommo987654

necítim sa na to .. niekedy sa mi hnusí aj na bozkávanie mám pocit že je toho už veľa že prekračujeme medze ale nechcem byť bez neho a ani nechcem byť tak so svedomím a psychikou v koncoch .. cítim sa zneužitá a trápi ma aj to že ak by sme sa rozišli tak by to povedal niekomu aj napriek tomu že mu verím .. on si ani myslí že sa mi to páči a bojím sa mu to vysvetliť

mommo987654

mám výčitky že som to nemala dopustiť lebo ja som to vlastne ani nechcela .. proste ma vzrušil a už som bola zmyslami inde .. ale veľakrát sa stalo že som v tom najlepšom mu dala preč ruku a odišla na wc premýšľať :/ čo mám s tým robiť ? :(