Užitie antikoncepcie dopredu

Príspevok v téme: Užitie antikoncepcie dopredu
lili089

dobrý deň, chcela by soms a spýtať, uživam dlhodobo antiku dienorete a po niekolkých rokoch sa mi podarilo stredu vecer o 23:00 zabudnut vziat tabletku,rano ked som vstala spomenula si, že som zabudla a že je už štvrtok, tak som sa sekla a vzala 2 rano, večer som však prisla nato, že danú tabletku som už užila rano, lenže som nič nenašla, či to vecer vynechať alebo zobrat dalšiu, ale na nete som poväčšine našla, že si to skrátiť, čiže užiť vecer. užila som teda štvrtok vecer cca o 23:00 piatkovu, skrátim si akurat a posuniem svoje dni, z uživanim začnem po 7 dnovej pauze. Štvrtok a ani dnes v piatok som vracať nevracala, ani nemala problemy, ale mala som nechraneny styk s mojim muzom. chcela by som počut Vaš názor, či som spravila dobre alebo či mi nehrozia nejake tažkosti.dakujem za radu

koalka42

:-) ano zbytocne 3 naraz, cudujem sa ze ti nebolo zle, Ja ked som zabudla vecer, a vzala si rano, tak tu nasledujucu som musela dost neskoro vecer, lebo mi je zle ked uzijem dve za menej ako 12 hodin. A je to aj pisane ze dalsiu len po 12 hodinach. A naozaj jedna vynechana svet nezruti :-D

Agnes998

Ano stacilo vziat jednu rano a potom druhu vecer, ale zase ani si nic nepokazila, chranena si, len si skratis cyklus o jeden den

odpovedam

ked uzivas antikoncepciu, styk je predsa chraneny, nie? Jedna tabletka ma ucinok 36 hodin, takze tiez nerozumiem, preco si si vzala 3 v jeden den. Stacilo zabudnutu vziat dalsi den rano (do 11 hod) a potom pokracovat v obvyklom uzivani (teda dalsia o 23 hod vecer).