Rozhovor s gynekologickou

Príspevok v téme: Rozhovor s gynekologickou
alonewitit

Mozem svojej gynekologicke v ordinacii spomenut nieco o mojom klitorise?
Je to normalne?
Uz ste to niektora urobila?
Mam ho taky zapaleny totiz a hrozne ma to fyzicky vzrusuje.
Proste z toho zapalu je to tam tak prekrvene ze samovolne dosahujem orgazmy ale to si len myslim ze je to asi zapal ale neviem to, lebo ziadnej lekarke som to nikdy nepovedala.
Mam to od utleho destva.
Zvykla som preto masturbovat aby som proste zistila preco ma to tam dole stale obtazuje.
Nikdy vsak nedojde k dlhsiemu uspokojeniu, lebo ked si to urobim po chvili zas musim a vkuse to striedavo pali a vzrusuje.
Proste hrozne sa hanbim lebo rodicia ma za to trestali a hoci som bola odoslana na detsku gynekologiu, matka ma tam nechcela vziat...
Takze dodnes sa s tzm trapim.
Ako 7 rocna som sa zranila tam dole, kovova hojdacka ma tam udrela, proste rucka tej hojdacky a krvacala som a strasne to bolelo ale babku mam lekarku na dochodku tak mame odporucila natierat to pytiolom a to bolo vsetko.
Ale nikdy to neprestalo, vzdy s tym boli nejake problemy.
Neposle ma gynekologicka za psychiatrom preto? STaleo sa nieco take aj vam?
No a pritom klitorise mam aj taku bielu vyrazku ako klasicke akne proste biela hlavicka ale nieje tak ohranicena ako byva akne inde na tele ale je taka, ze treba to trosku natiahnut aby ju bolo poriadne vidno a ked uvolnim kozu tak to vidno horsie.
Je normalne to ukazovat gynekologicke?
Nechcem tŕobit v ambulancii to co este ziadna pacientka u nej nerobila...Nechcem byt divna...
Cez den som neustale vzrusena uz od detsva kvoli tomu ale nie je to prijemne, je to iba drazdenie a som z toho nervozna...proste ako ked musite mysliet na hociaky iny zapal lebo ho citite.
A aj mam bolestive mocenie od vtedy a pali to.
Od detsva mam komplexne problemy s organmi tam dole od toho zranenia a nikto to nikdy nevysetril...

veronika1000

moja kamoska mala presne rovnaky problem. teda ju palila drazdila cela posva aj klitoris. lenze jej to preslo po 2dnoch ked si to natierala canestenom. ale zrejme ty mas nejaky chronicky problem. skus uzit tabletku mycomax a natierat sa canestenom. kupis bezne v lekarni bez predpisu. mozno ti to pomoze a ulavi sa ti aspon na urcity cas. ale ku gyn. chod urcite a povedz jej ze odjakziva mas palenie a drazdenie

Agnes998

A bola si uz odvtedy u gynekologa, vysetroval ta? Ak by si mala zapaleny klitoris, tak by si to hned vsimol. Ktovie, co tam mas za problem, ale nemusis sa hanbit ist s tym k lekarovi, su tu na to, aby taketo veci riesili a stretavaju sa s kadecim.

alonewitit

fffeministka jake pytiol hej??? co tym chces povedat? ved som to napisala tak co sa pytas? neveris mi? akoze to ma aky vyznam? tak si to pamatam.
zewa dakujem ti.

zewa

No, podla mna to kludne povedz, ze si sa ako dieta udrela, matka ta k lekarovi nevzala, ... a aj to, co pises, ze mas stale orgazmy, ze ta klitoris pali.. Ukazovat jej to sama nemusis, posadi ta na kozu a vysetri. Je spravne to zacat riesit. Nebude to divne, ani sa nebude smiat.