Tazka Psychoza - Elektrosok

Príspevok v téme: Tazka Psychoza - Elektrosok
Azurit

Moj brat bol hospitalizovany na psychiatriu - zmeny v spravani sme zacali badat/ teda ja, asi 3 roky dozadu,ja som to skor pripisovala k uzivaniu drog (kedze som vedela,ze si obcas dal marisku - ale myslela som si,ze zacal brat nieco silnejsie )Prosila som rodicov,hlavne mamu, nech s nim idu k lekarovi alebo na liecenie.
Kedze byvam daleko od rodiny,vidim ich tak maximalne 2-3x za roka, tak som si zmenu vsimla,kdezto rodicia zmenu nevsimli alebo nechceli vsimnut, a hlavne si mysleli,ze zvelicujem ... ale k veci. vsetko zaslo az tak daleko,ze musel byt nedavno hospitalizovany a konecne po 3tyzdnoch ( drogy v systeme okrem marisky,co som vedela )nemal,ale konecne mu bola ako-tak stanovena diagnoza - tazka psychoza.
Dostaval lieky,ktore samozrejme nebral a debilne sestricky si to nevsimli .. takze verdikt bol,ze potrebuje elektrosoky. najprv sme sa hrozne bali,kedze predsa len taka kratka doba??
po prvom to pomohlo,prvykrat po velmi dlhom case sa dalo s bratom porozpravat, kedze predtym to bolo jednoducho nemozne. neznasal nas, doslova by som si dovolila tvrdit,ze nas nenavidel, komunikacia ziadna :(

Dalsi sok mal mat dnes, zevraj sa nesmie predtym pit voda - on tvrdil,ze vodu pil a zase je naspat, kde bol predtym,kedy tvrdi,ze je boh a podobne veci .. nevieme,co mame robit :(( Sme za nim 10000% vsetci,skor by som chcela vediet,ci sa to stava - taky postup,ze sa clovek vrati naspat do toho stavu ako predtym za 2dni?? ja viem,ze nemozeme cakat zazraky,ale po soku bol ok a o 2dni sa zmeni naspat na nepoznanie??
viete mi niekto poradit ? povzbudit ? ja uz vazne neviem :(( rodicia su uz uplne trosky, ja som hrozne podrazdena :(

dakujem

Azurit

Abc111 - si ma rozosmial s tym kamosom,dufam,ze to nebude problem mojho brata ;)

dakujem velmi pekne, ani si nevies predstavit,co momentalne prezivame a hlavne ja,kedze ma delia od rodiny tisice kilometrov a citim sa bezradna :(

ja viem,ze je nezmysel porovnavat po prvom podani,ale pre mna to zname naznak nadeje ..
a velmi si ma potesil aj s tymi demonmi atd
najviac ma trapi,ze on si to uvedomil,ze su to bludy az po 1.soku,dovtedy sme boli my co potrebuju pomoc :(

a teraz je to zase pri starom, ja viem,ze musi byt zmeteny a hlavne sa bat :( ja len dufam,ze mu pomozu ...