Zostať alebo odísť?

Príspevok v téme: Zostať alebo odísť?
romi_11

Boli by ste vo vzťahu, v ktorom vám váš partner vylepil facku keď bol opitý? Stalo sa to raz, pred nedávnom, a môj priateľ tvrdí, že to bolo len alkoholom a nevie čo robil...naozaj si to nepamätal, musela som mu to povedať, čo spravil... Mám strach, že to zopakuje znovu, možno nie v blízkej budúcnosti, ale niekedy určite...

romi_11

Som rada, ze je sa tu ozval aj niekto muzskeho pohlavia :) ja si nezastavam ani zeny, ak fackaju muzov, alebo nieco podobne... ale ide o to, ze ja som nieco take ani nic podobne svojmu priatelovi nikdy neurobila, nikdy som mu ani len nevynadala, zato on mne uz dost vulgarne, a to ze ma udrel, sa stalo naozaj sice len raz...ale ma velmi vybusnu povahu staci velmi maly impulz a reaguje velmi neprimerane, a vzhladom na to, ze uz nema 15 a nie je pubertiak ako od muza ktory ma 29 by som ocakavala rozumnejsie spravanie. Vravim, ze ho lubim, ale mam v sebe starch, ze ci sa to nezopakuje niekedy, ked budeme rodina...

zbludiladusa

romi a čím si ho provokovala?dala si mu aký podnet ?lebo asi len tak ti netresol,a inak,bola ta facka moc silna ?zaliala ta krv,ci ?
no co uz,mas nervaka doma...co už ..aj ja nic si z toho nerob,bola som v presne rovnakej situacii

Boris11111

Vy ženy všetko tak prežívate...Ženy môžu do mužov skákať do bitky, ale muž nemôže nič.Za to, že mu v čase opitosti "uletela ruka" sa s ním chceš rozísť???Len aby si si nenašla ešte horšieho, ktorý ťa bude lomiť od rána do večera a po tele budeš mať modriny a krvavé otlačky!Aj on je len človek, a keď sa to stáva ženám, tak sa to logický stáva aj mužom.Samozrejme, že tyranov si nezastávam, ale rozísť sa kvôli jednej facke je podľa mňa blbosť.

romi_11

Spolu sme vyse troch rokov, lubim ho, aj on mi to tvrdi, aj ked nechapem, ako ma potom mohol udriet, pretoze mi tym velmi znizil sebavedomie...

Agnes998

A to z akeho dovodu ti vylepil, len tak? Je to urcite riziko zostat v takom vztahu, lebo ked sa opije, evidentne ho to robi agresivnym a vybije si to potom na tom, kto je k nemu najblizsie a na koho si trufne, teda na tebe. Tvoja obava, ze sa to moze opakovat je opravnena. Ako dlho ste spolu?