Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem väčší zadok!!

MultiLevel

Je vsak rozdiel mat velku zadok, ktory je velky z tuku a je rozdiel ho mat velky vdaka vypracovanym svalom...treba si urcit CO chces ty. Ten vypracovany je pevny, okruhly, vypukly a nema celulitidu ako okrasu :) Inak aj na FB je taka stranka ze Motivation for squats :) cize opat len drepy a drepy

Lulu2011

no baby co to prehanaju v posilovni maju mega zadky, ako ta najznamejsaia zadkana teraz...neviem ako sa vola...dost vela fotiek ma na internete

poziciam ti moj, ja chcem maly zase :p :D

skarabeuska

Moja spolubyvajuca si kupovala nejake push up nohavicky.. Mali nejaku vypln, ze ked si do nich obliekla rifle, tak kazdy by ju pretiahol :D

MultiLevel

A samozrejme ako pise odpovedam, treba zvolit aj spravny jedalny listok. Ja som ten svoj konzultovala s roznymi trenermi a upozornili ma, ze co sa tyka sedacich svalov, treba byt fakt vytrvaly a trpezlivy, lebo zadok sa buduje naozaj pomalicky...ale ide to :)

MultiLevel

Hlasim sa, uz rok cvicim cviky na zvacsenie zadocku a konecne je to i vidiet :) Vysledky mozes pozorovat len velmi pomaly, takze trpezlivost... Youtube je plny cviceni, ktore pomahaju vybudovat si vacsie stehna i zadok. Najdi si cviky od bikini model fitness, ide predovsetkym o drepy, rozne vypady, atd..bacha, poriadne si nastuduj, ako sa taky drep ci vypad robi, inak si odpalis kolena, ak to budes robit nespravne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem väčší zadok!! - Fórum - ZDRAVIE.sk