Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvicenie predlaktia, zapästia, zápaly šliach

Príspevok v téme: Cvicenie predlaktia, zapästia, zápaly šliach
Nikolaus

Ahojte,
pred mesiacom som sa rozhodol, ze si posilnim zapästie, zvysim jeho silu a rast predlaktia, úchop atd....
Zatial nejdem do posilnovania celeho tela, nemam na to podmienky ani financie.
Cvicim 2x do tyzdna, kazdy trening su ine cviky....1x rozcvička, potom stlačanie klieští do maxima, potom navíjanie a zvíjanie 3 serie a nakoniec tažsia jednorucka a drzim ju na čas (to je na zosilnenie uchopu)
2x rozcvicka, potom kliešte, potom pumpovanie predklaktia s velkou cinkou, ruky su na lavicke a zapästia visia a nakoniec jednoručka, kde je zatazena len jedna strana, drzim ju na druhom konci a rukou opretou o lavičku otačam do stran pomaly 2 serie.
Toto cvicim uz vyse mesiaca , pravidelne!
Dostavili sa uz aj rôzne bolesti zápästí, hlavne pri beznych cinnostiach, nic strasné, len dost mi to vadí a sledujem si to potom velmi, ranné pukanie a hlavne lave zapästie, ked zovriem dlan a stisnem tak je to pichlava bolest pod velkym prstom dole pri zapästi.
Uz som isiel 1 trening aj cez "bolest" a dalo sa.
V klude ma zatial nic neboli:)

Chcem sa opytat, kto si uz týmto presiel....ci mozem kludne pokracovat v cvicení, ze to len teraz prvykrat dostavaju slachy zabrat a silnejú.
Záťaž sa snazím kazdym treningom zvysovat..ale velmi mierne! poznam si limity.
Stacia nejaké gély na to?

Predlaktie sa zväcsilo o trochu aj stvrdlo, to sa musí nechat, ale stací ze si utieram ruky do uteraku, silnejsie zovriem dlan lavej ruky a uz je tam bolest. Nie som plačko, ja len či je to normálne a prejde to samo alebo treba spravit nejake opatrenie?:)
Dakujem za prispevky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cvicenie predlaktia, zapästia, zápaly šliach - Fórum - ZDRAVIE.sk