Nenávidím leto

Príspevok v téme: Nenávidím leto
PartingGlass

a nielenže leto, mne doslova lezie na nervy keď slnko čo i len vykukne spod mrakov. Milujem rána keď je zamračené a hmla to pre mňa znamená nádherný deň. Jooj a jak by som sa pobavila keby cez leto len pršalo a všetci tí ktorý vytrčajú tie svoje holé upachtené telá pri vode sedia niekde doma a unudený na smrť z toho že prší a je chladno. Nádherná predstava :)
No ale srandičiek dosť :D Povedzte mi niekto je to normálne? Ako ja som nikdy nebola teplomilný typ vždy som mala radšej zimu alebo jeseň, ale začínam si všímať že je to stále horšie a horšie. Občas ma to i obmedzuje pretože keď je teplo a svieti slnko tak ja som totálne vyšťavená, úplne nepoužitelná, nič sa mi nechce, všade zastreté, ale už sa snažím prekonávať šak inak to vlastne nejde. Človek má vždy nejaké povinnosti. Neviem možno to bude súvisieť aj s nejakým zdravotným problémom ale asi skôr psychický. Mne sa jednoducho páči upršaná krásna zelená krajinka s teplotami okolo 20 stupňov a zas keď si len spomeniem na pláže, palmy modrú oblohu, žeravé slnko alebo na nejakú púšť tak idem doslova skapať. Prosím vás povedzte mi že mi nešibe a že nie som jediná s takým problémom

Lilinockaaaa

Konecne je to tuuuuu Jesen a vytuzene ochladenie ..a uz sa nema oteplittttt ziadne trooopy nic take nas necakaaa juchhuuu az psychicky sa citim lepsie aj fyzicky a zacinam zit a unava z pekla horuceho odchadza pomaly ale isto ...

polete

Dnes prislo tak skvele vytuzene ochladenie a snad to este par dni potvrva, kludne by mohlo aj do zimy:D ja sa taaaaaaaaaaaak teeeeeesiiiiiiiiim!!!

uuleuskauu

To s tym ostrovom pre malomocnych bol pekny plan, myslela som si, ze som v tom nasla zmysel zivota... ale to uz nepojde. Dufam teda, ze sa ako bezdomovkyna dostanem k panovi fararovi Kuffovi, pripadne k jeho nasledovnikovi a budem pomahat tam a potom zase niekto z mladsich bezdomovcov pomoze mne, ked budem zomierat. Len sa bojim, ze to nezvladnem a ze zlyham na celej ciare a ze naozaj zo zufalstva niekoho na tej ulici zavrazdim, aby som mohla ist do väzenia. Nechcem vrazdit.

KonecneJesen

Neviem sa dockat jesene uz na case aby toto pekelne pocasie islo do r*ti ..neda sa dychat,hybat,zit iba je clovek nonstop unaveny ospaly fuj odpor .....