Nenávidím leto

Príspevok v téme: Nenávidím leto
PartingGlass

a nielenže leto, mne doslova lezie na nervy keď slnko čo i len vykukne spod mrakov. Milujem rána keď je zamračené a hmla to pre mňa znamená nádherný deň. Jooj a jak by som sa pobavila keby cez leto len pršalo a všetci tí ktorý vytrčajú tie svoje holé upachtené telá pri vode sedia niekde doma a unudený na smrť z toho že prší a je chladno. Nádherná predstava :)
No ale srandičiek dosť :D Povedzte mi niekto je to normálne? Ako ja som nikdy nebola teplomilný typ vždy som mala radšej zimu alebo jeseň, ale začínam si všímať že je to stále horšie a horšie. Občas ma to i obmedzuje pretože keď je teplo a svieti slnko tak ja som totálne vyšťavená, úplne nepoužitelná, nič sa mi nechce, všade zastreté, ale už sa snažím prekonávať šak inak to vlastne nejde. Človek má vždy nejaké povinnosti. Neviem možno to bude súvisieť aj s nejakým zdravotným problémom ale asi skôr psychický. Mne sa jednoducho páči upršaná krásna zelená krajinka s teplotami okolo 20 stupňov a zas keď si len spomeniem na pláže, palmy modrú oblohu, žeravé slnko alebo na nejakú púšť tak idem doslova skapať. Prosím vás povedzte mi že mi nešibe a že nie som jediná s takým problémom

Mimomomo

Dobreuz asi byva na inej planete tak sa nam moze smiat.zisti si co najma sposobuje globalne oteplovanie,auta ktore stale spominas sa podielaju na tom malym % ale vidim ze ta pekne stymi blbostami vygumovali.
Ja tiez sa snazim zit co najviac „zeleno” samozrejme nie je to extrem,ale nieco robim.ved najvacsi znecistovatelia na planete ziju na juh od nas tak tym to teplo nebude vadit tak ako ak ty ked dosiahnes svoju hranicu ti sa smeju uz teraz a maju na haku a co ak pride mensia doba ladova?o com budes potom pisat?ci sa teraz do juna chodilo menej autami kedze sme mali teploty do 28?max??min roky uz aj v maji bolo 30plus.
V kazdom pripade sme mali diskutovat o teplom lete a nie o klime... ;)

Bubliii

Dobreuz: to iste robim aj ja a nikdy by som si nedovolila napisat, ze nemam ziaden podiel na sucasnej klimatickej situacii. Lebo urcite "verim", ze si nikdy v zivote nepouzil ziadnu chemikaliu alebo nikdy nenasadol do taxika.
Myslela som inak, ze vytiahnes podobne argumenty, ale vidim, ze si k tomu zaujal dost alibisticky postoj. A to je smutne, aspon podla mna. Co sa tyka klimatickych zmien, vsetci mame svoj podiel, ci chceme, ci nechceme.

Mimomomo

Dobreuz:
Ked uz pises sa si zisti ze hlavny dovod ozonovej diery a mensieho mnozstva nie je az tak dovodu automobilov a ozonova diera je na severnej ci juznej pologuly.
Prijemny vikend