Nenávidím leto

Príspevok v téme: Nenávidím leto
PartingGlass

a nielenže leto, mne doslova lezie na nervy keď slnko čo i len vykukne spod mrakov. Milujem rána keď je zamračené a hmla to pre mňa znamená nádherný deň. Jooj a jak by som sa pobavila keby cez leto len pršalo a všetci tí ktorý vytrčajú tie svoje holé upachtené telá pri vode sedia niekde doma a unudený na smrť z toho že prší a je chladno. Nádherná predstava :)
No ale srandičiek dosť :D Povedzte mi niekto je to normálne? Ako ja som nikdy nebola teplomilný typ vždy som mala radšej zimu alebo jeseň, ale začínam si všímať že je to stále horšie a horšie. Občas ma to i obmedzuje pretože keď je teplo a svieti slnko tak ja som totálne vyšťavená, úplne nepoužitelná, nič sa mi nechce, všade zastreté, ale už sa snažím prekonávať šak inak to vlastne nejde. Človek má vždy nejaké povinnosti. Neviem možno to bude súvisieť aj s nejakým zdravotným problémom ale asi skôr psychický. Mne sa jednoducho páči upršaná krásna zelená krajinka s teplotami okolo 20 stupňov a zas keď si len spomeniem na pláže, palmy modrú oblohu, žeravé slnko alebo na nejakú púšť tak idem doslova skapať. Prosím vás povedzte mi že mi nešibe a že nie som jediná s takým problémom

Ashley555

Dnes je vonku krasne pocasie ..zima iba 10 stupnov a dazd krasa mam az lepsiu naladu a ten sviezi vzduch vonavy jesenny milujem ....konecne zacalo najkrajsie obdobie roka

Angelika3

No tak nech mi nikto netvrdí, že je nepríjemné ráno si na rozdiel od leta len pridať legíny a prehodiť ľahký svetrík a bundu a cítiť sa celý deň v pohode, nepotiť sa a normálne dýchať, tak ako je tomu teraz, Nehovoriac o tom, že v noci sa dá spať a dopriať si trebárs aj kúpeľ vo vani pred spaním, pretože nie je konečne NEZNESITEĽNE HORÚCO. Len Dobreuz bude mať očividne aj na Vianoce v milovaných Košiciach 36 stupníkov a bude spokojný.

WinterSnow

dobreuz - keby sa v BA žilo tak zle, netlačilo by sa sem celé Slovensko. Že vraj kvalitné práce :D Zapadákovčanom je jedno, akú prácu budú robiť, aj hocijakú podradnú, dôležité je pre nich, aby mohli byť v hlavnom meste. Príď sem aj ty, tvoji krajania nám už stavajú novú autobusovú stanicu, nepridáš sa? :D Mohol si si užiť leto na stavbe na pražiacom slnku od rána do večera, kým my rodení Bratislavčania sme si sedeli v klimatizovaných kanceláriách.

KimJong

Neboj sa, nie si jediný človek čo nemá rád leto. Taktiež mám radšej jeseň je chladnejšie. Len nejako ešte vydržať tých pár dní kedy sa cez deň vystriedajú ročné obdobia; ráno zima cez deň horúco a k večeru opäť zima. Človek niekedy sa ani nevie ako obliecť.

nostalgia

Nebojte sa vsetci ti co milujete hnusnu sychravu zimu bez slnka
Doraz to zacne
Bude cim dalej dlhsie tma rano aj poobede
Bude chladno sychravo dazdivo zamracene fukat vietor mrholit
Same chripky anginy sople nadchy kasel
Budete chodit naobliekani ako macovia v kozuchu
Budete mat depky z nedostatku slnka a tepla
Bude vam nanic az tak do konca februara kym sa nezacne pomaly jar :D
Ale ak bude trvat zima dlho alo niektoee roky tak az do aprila :D
youtu.be

dobreuz

Čo si namýšľate všetci z blavy sr**i ste obyčajné nuly Prahe nesiahate ani po členky šak vy len dlážky umývate, všetky práce kvalitné vám tam robia východniari, populudní je na juhu stále cez 30 stupňov a zapákov je akurát tá zaprdená blava čo feťák na každom rohu ešte aj stanica plná fetiek.

HisClown

Na leto si treba zvyknúť, budeme mať pravdepodobne v budúcnosti len dve ročné obdobia, leto a potom bude nasledovať druhé ročné obdobie, takisto leto, ale babie - vtedy budú chodiť po vonku výnimočne len baby, aby mal človek aspoň raz na výber, buď chlapi alebo staré 80-ročné baby. Do procesu rozhodovania sa isto nikto nebude asi veľmi hrnúť, ale čo už takto proti noci? Tam si Divočina, či si aj dnes mala raz jeden zaujímavý deň? Raňajky, obed, večera a teraz už spíš? Veľmi zaujímavý deň, musím ti povedať:-D

WinterSnow

dobreuz - čo máš za problém?? Na rozdiel od teba mám aj iné starosti ako neustále sledovať počasie a vypisovať sem. Tu v BA máme od septembra typické jesenné počasie - chladnejšie ráno, a teplejšie cez deň - a aké je počasie v zapadákovských mestách a dedinách, to ani nesledujem, lebo ma to nezaujíma.

dobreuz

Mne už začal semester a mám v prdeli :D :D Na prednášky ani nechodím môžem... A jaké nie je teplo? Mňa nezaujíma že hlásia 24 stupňov, treba pozrieť teplomer a ten ukázal včera 33 stupňov takže kľud, ráno je síce chladno, ale to k septembru patrí.