Nenávidím leto

Príspevok v téme: Nenávidím leto
PartingGlass

a nielenže leto, mne doslova lezie na nervy keď slnko čo i len vykukne spod mrakov. Milujem rána keď je zamračené a hmla to pre mňa znamená nádherný deň. Jooj a jak by som sa pobavila keby cez leto len pršalo a všetci tí ktorý vytrčajú tie svoje holé upachtené telá pri vode sedia niekde doma a unudený na smrť z toho že prší a je chladno. Nádherná predstava :)
No ale srandičiek dosť :D Povedzte mi niekto je to normálne? Ako ja som nikdy nebola teplomilný typ vždy som mala radšej zimu alebo jeseň, ale začínam si všímať že je to stále horšie a horšie. Občas ma to i obmedzuje pretože keď je teplo a svieti slnko tak ja som totálne vyšťavená, úplne nepoužitelná, nič sa mi nechce, všade zastreté, ale už sa snažím prekonávať šak inak to vlastne nejde. Človek má vždy nejaké povinnosti. Neviem možno to bude súvisieť aj s nejakým zdravotným problémom ale asi skôr psychický. Mne sa jednoducho páči upršaná krásna zelená krajinka s teplotami okolo 20 stupňov a zas keď si len spomeniem na pláže, palmy modrú oblohu, žeravé slnko alebo na nejakú púšť tak idem doslova skapať. Prosím vás povedzte mi že mi nešibe a že nie som jediná s takým problémom

Vincennes

dobreuz - chlapče, ty sa asi poriadne nudíš... u nás v Bratislave vôbec tak teplo nie je, ráno poriadna zima a studený vietor, len cez obed sa trochu oteplí, ale žiadne "leto" už nie je, tak sklapni a chystaj sa do školy, v pondelok začína semester, tak sa zmier s tým, že leto sa skončilo a nevypisuj tu blbosti.

dobreuz

Dnes ráno 8 stupňov, o pol desiatej 25 stupňov už 25 stupňov. Vyzerá to tak, že dnes pôjdu teploty opäť pekne nad 30 stupňov, takže leto stále trvá! Wintersnow asi už došli slová?! :D

dobreuz

Tak čo trapkovia teraz mlčíte? Včera v KE 34 stupňov dnes podobne, dokonca ešte aj v noci kolo 20 stupňov, parádička. Asi ste sa odsťahovali do Grónska konečne, čo? :D

Ivan020

A to este chcem dodat ze cez den na vychode u nas teplota nestupa nad 24 stupnov a fuka chladny severny vietor . Nadhera krasa uzivajte wintersnow a ostatny :-)

Ivan020

Konecne zacala jesen a teploty su idealne a budu uz iba klesat a klesat ...zacina najkrajsie obdobie roka . Ty ktory maju radi horucavi je na case odletiet do afriky :-D Leto je definitivne za nami :-) a kazdym dnom je chladnejsie a chladnejsie tesme sa preckali sme to umorne horuce pocasie . Rano bola uzasna hmla a listie zo stromov len tak opadavalo , na teplomeri rano sviezich 13 stupnov krasa . Vychutnavajte najkrajsie obdobie v roku :-D

dobreuz

Wintersnow bodaj by ste sa tam utopili v tej zaprdenej Bratislave, typická blaváčka namyslená, aspoň zase Slopan dostal náklad v KHL, vidno že blaváci radi nakupujú :D :D
PS: zase mimo, už minulú nedeľu sa malo ochladiť trvale a už o dva dni bolo teplo s5, do 22. sa môžme ešte tešiť.