Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suchý kašeľ dráždivý

Príspevok v téme: Suchý kašeľ dráždivý
mimi224

ahojte, čo prosím vás zabere na suchý a dráždivý kašeľ? ja neviem čo mi v podstate je, doktorka mi dala len caliový sirup... mala som horúčky, tie však prešli o dva dni som stratila hlas uplne som zachripla a teraz ma už dva dni v kuse hrozne dusí, včera mi zabrali kvapky stoptusin inak by som ani nebola zaspala ale dnes mi to už nepomáha ... bolí ma celé brucho už ani kašľať nevládzem a nie a nie to prestať... ráno keď som vstala som vykašliavala hustý zelený hlien, aj z nosa mi išlo a potom sa to zastavilo a odvtedy len takto kašlem... a nos mám upchatý ide mi len taká "voda" z neho... som zúfalá, poraďte mi čosi... len cibuľu nie :D :D ďakujem

RNG

NAC a serrapaptaza odhlienuju, tj robia kasel produktivy, cim sa z tela dostanu aj toxiny a zive mikroby, co ziju z hlienov a v hlienoch. Odhlienuje vyborne aj oreganovy olej, ktory zaroven zabija aj rozne mikroby v hlienoch na ktore atb neposobia, ba naopak ich podporia znicenim ich prirodzeneho nepriatela, uzitocnych probiotik

martin_TSC

dobre na to pomaha preplachovat nos roztokom sol plus voda ale treba dat pozor aby nebolo vela soli...moze poskodit nosovu sliznicu potom..a poziadal by som lekara ak sa tento stav nebude menit spravit krvne testy na chlamydie a mykoplazmy, lebo teraz to ma skoro kazdy druhy clovek a presne toto sposobuje suchy kasel..v tom dobrom pripade..

Zemjak

si uvarSkusu v hrnci, a nauparad tym, to ti zmiehrncinapatymrni , a uzivstrasnevytaminu vela vytaminu c. Taktiez skus pohladat v lekarni nejaky ucinny liek aby sa ti ten kasel aspon na chvilu zastavil.

linda5674

Presne toto som mala aj ja, tiež doktorka predpísala dáky sirup, zlepšilo sa to ale nie úplne vyliečilo... ja som to doliečila potom už iba lacným stopkašeľ sirupom a k tomu áno cibuľový čaj :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suchý kašeľ dráždivý - Fórum - ZDRAVIE.sk