Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa prekonat a vykaslat sa na to?

Príspevok v téme: Ako sa prekonat a vykaslat sa na to?
Cerezka

nedavno som spoznala jedneho muza, velmi sa mi paci a vedela by som si s nim prestavit nieco viac. bohuzial myslim ze nema uz o mna nejaky zaujem a na spravy reaguje len zo zdvorilosti (urobila osm chybu ze som sa s nim vyspala prilis skoro, co ked som sa neudrzala, ale na druhej strane myslim ak by mal zaujem tak by to tak strasne nezavazilo)

nakolko mam pocit aky mam, tak chcem prerusit kontakt, nechcem byt opat odmietnuta (ze chce ostat len kamarat) a viac sa ponizovat, sebavedomie zacinam mat na bode mrazu. problem je, ze neviem ako sa premoct a zrusit to cele, zmazat a nemysliet nanho ...

kollinka

mne sa tiez deje to iste, uz som zufala, pocula som ze ak prerusite kontakt tak mozno az vtedy tej osobe definitivne docvakne ze co chce a az vtedy sa uvidi ze ci mu budete chybat a zacne robit vsetko preto aby vas definitivne nestratil a spoznate cim mu na vas zalezi, alebo mu to bude fuk...ja by som to chcela spravit tiez ale viem ze by som dufala ze sa ozve a bude chciet vsetko vratit..ale zaroven sa bojim ze budem dufat marne a tym si zas len ublizim, bojim sa toho ze on to prijme aj keby som mu chybala neda to najavo a zmieri sa s tym a bude zit dalej aj bezomna lebo on je silna osobnost, nie jak ja..tak ci tak som v slepej ulicke a mam pocit ze hocico spravim bude zle :((

mnamka257

Ja to mám podobne, ale ťahá sa to už skoro rok. Neviem naňho zabudnúť a keď sa to snažím uzavrieť, vždy spraví niečo, čím mi vráti nádej. Keď si poviem, že sa mu už neozvem a určite nie prvá, tak sa ozve on... Mám pocit, že jediné riešenie je stretnúť niekoho, kto ma očarí natoľko, že budem myslieť len naňho. V každom prípade ti držím palce :)

naposledy

nad tym nepremyslaj, jednoducho to urob , momentalne prezivam to iste ... pol roka kazdodenny kontakt a odrazu nic ..najhorsie na tom je,ze namam ani nejakeho kamarata mal som v podstate len ju...cim dlhsie budes urdrziavat kontakt, tym to bude pre teba horsie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa prekonat a vykaslat sa na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk