Som normalna alebo ako by ste reagovali vy?

Príspevok v téme: Som normalna alebo ako by ste reagovali vy?
somnormalna?

Ahojte, chcem sa spytat na Vas nazor.. dnes rano som sa zobudila o piatej a isla som na wc, zapla som si telefon a dosli mi zmeskane od priatela... volam mu... isiel s bratom von liecit jeho zlomene srdiecko. Zdvihol, hovorime spolu, pytam sa kde je... ze v poddunajskych biskupiciach na sidlisku.. ze sidlisko je velke... a take divne reci, smiech v pozadi, nieco za bordel v pozadi ... ootom z nho vyliezlo xe ostal spat u kamosa a ostatnych poslal domov. Horim ze ne mi da kamosa k telefinu.. v tom len suchot a tu tu tu, telefon vypnuty. Za 15 sekund mi dojde sprava dobru oc, pa. V tej chvili by ste sa mi jrvi nedirezali... maka som pocit ze si xo mna striela... volam kamosovi, co ich viezol. Hovori ze ho vysadil doma.. idem k nemu, ked som dichadzala sa zapol, dosiel mi otvorit.. tak sim ju nadala ze ci je normalny, ake rano mi spravil a neviem co.. nemozem povedat ze by sim robila bordel alebo co... ale povedala som mu svoje.. a nakoniec este ja som bola p.ca nediverciva, ze on si robil srandu a spadol mu telefon a xe ribim sceny a takto tomdalej nepojde... povedxte mi prosim Vas nazor.. naozaj som to tak prehnala aby som takto dopadla? Ako by ste reagovali Vy? Som zena, reagujem na veci hned a vzdy narovinu.. co na srdci to v skutku. Je to ormalne taketo srandicky na ranajky?

Dakujem za kazdy nazor

romi_11

si uplne normalna, a som zvedava ako by reagoval on, keby bol v tvojej situacii...samozrejme, ze pokial by mu na tebe az tak nezalezalo, tak mu to je jedno.

0vecka

lol kamosa k telefonu? co ma 5 rokov a ty si jeho mama?

akoze ten vypnuty telefon je dost podozriva vec ale ak si ho este rano stretla chlastajuceho tak zrejme nebol nikde s nejakou slecnou...

wanderbok

myslim ze ak ma 14, alebo so znizenou inteligenciou do 16, tak je to v norme.
z jeho strany no..
z tvojej je to v norme v akomkolvek veku.
skor byt zenou, poviem mu, ze este raz urobi takuto "detinsku hru" tak moze ist k vode..

co je toto za srandu? opity neopity, je to uroven pubertalna. alebo mu preplo len tak.. ?

xyzm

no mna by to tiez nahnevalo, by som ho ignorovala do nasledujuceho dna aspon . aj moj mi toto robil ale nastastie prestal

daniuska

Podla toho, kolko ma rokov, on , aj ty. Ak mate nast, je to normalne, ak mate dsat je to znak nezrelosti.Myslim, ze tvoj rpiatel este na vztahy zrely nie je, tak by si mala zvazit, ci nadalej to bude tvoj frajer, alebo radsej skoncite len pri priatelstve.

smnormalna

Este aby som doplnila vsetky informacie bol dost opity, arogantny a sprosty.. a nasla som ho este o pol siestej chlastat s chalanmi.