Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vracia sa mi choroba

Príspevok v téme: Vracia sa mi choroba
Gabi008

posledne 2 mesiace som stale chora..bolest hrdla, nadcha, prechladnutia, bolesti hlavy, slabost, nocne potenie, zapal moc. ciest, napuchnute lymf. uzliny, zimnice...uz neviem co s tym..nikdy som nebola tolko chora vzdy len raz.dvakrat do roka a teraz? hroza...moze to byt oslabeny imunitny system?...alebo?co s tym?

RNG

Casto sa kvapockove infekcie usadia v prinosnych dutinach, odkilal s hlienami zniova a znova najazuju hrdlo, mandle, priedusku, pluca a dokovca aj stredne ucho. Ustne brane prostridky ich v prinosnych dutinach nevytlcu, preto tam treba davat kvapky antimikrobialnycy latok, pozri na google.sk pod mojim nickom a slovom infekcie. Pripadne aj odhlienovat sa zarovren serrapaptazou, NAC a oreganovym olejom, co zaroven potlaca infekcie mikrobov, co su schopne zit z hlienov.

hakabaka

Vies co, ATB ani nic podobne ti nepomoze. Mas podla mna vela plesni a parazitov a celkovo kysly orgnaizmus.
Poradim ti jedno centrum bud v KE alebo BA,kde robia lekari bioregulacnu medicinu. Tam ti urobia lekari celkove vysetrenie orgnaizmu za 15€.
Viac si kukni na: www.zdraviepodkontrolou.sk. Nam pomohli celej rodine, ja som bola na tom podobne ako ty.

Agnes998

Objednaj sa k imunologicke nech ti spravi vystretnie imunitneho systemu, ak ho budes mat znizeny co asi budes, dostanes na to lieky. Nepojde to hned, ale ak to budes brat dlhodobejsie, tvoj stav sa zlepsi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vracia sa mi choroba - Fórum - ZDRAVIE.sk