Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dilema

Príspevok v téme: Dilema
dodi99

Väčšina vyšportovaných dievčat cvičí vo fitku. Ja žiaľ nechcem ísť do fitka hanbila by som sa tam a bolo by mi to trošku aj divné ísť tam sama. Tak sa chcem spýtať myslite že na vyšportovanie postavy treba tie veľké stroje ? Mohla by som si vyšportovať postavu drupmi, brušákmi, klikmi,rozťahovaním svalov a jednou ľahšou činkou len na ruky ? :) 1-2krát týždene beh.. myslite že sa to dá ?

mnamka257

ja bývam v nitre :D takže to by nebolo veľmi praktické ísť spolu behať :D a určite je každý šport a pohyb efektívny. podľa mňa nie je efektívne práve to, keď niekto chodí do fitka nasilu a nebaví ho to tam, tak mu to vydrží len pár dní, prípadne týždňov. potom daj vedieť, aké sú výsledky :)zatiaľ sa maj pekne :)

dodi99

z kežmarku :) no to áno máš pravdu .. len som nevedela či to je efektívne. ja mám kondičku z florbalu a tak no ;)

mnamka257

Ahoj, určite sa to dá aj doma. Ja osobne fitká veľmi nemusím, lebo veľa ľudí tam len chodí očumovať druhých ľudí a celkovo ma to tam veľmi nebaví. Ja cvičím každý deň doma (striedam cviky na brucho, na zadok, stehná, potom celé telo), približne každý druhý deň sa idem korčuľovať, občas si zabehať, v lete plávam, v zime lyžujem a korčulujem, proste robím to, čo ma baví a myslím, že je to efektívnejšie, ako sa trápiť vo fitku, keby ťa to nebavilo.
Ja som šťastná, že sa mi podarilo vyšportovanú postavu dosiahnuť tým, čo ma baví. Je pravda, že tuk som našťastie zhadzovať nemusila a dlho som tancovala balet, takže kondičku mám aj odtiaľ.
Verím, že pokiaľ to naozaj chceš, tak dosihaneš svoju vysnívanú postavu. Držím palce! ;)
Btw, odkiaľ si? Že by sme si niekedy išli zabehať? :)

hhcftc

nato aby si mala vysportovanu postavu- viditelne svaly, potrebujes v prvom rade spravnu stravu - pomer bielkovin, sacharidov a tukov. strava tvori 80% tvojej vyslednej postavy. co sa tyka cvicenia potrebujes dvihat tazke cinky, robit zhyby, atd. to sa doma neda pokial nemas domacu posilku. behanim spalis tuk ale aj svaly

dodi99

ďakujem :) som rada že ma niekto v tom podporil lebo som si myslela že domáce cvičenie nezaberie ale ak budem každé ráno a večer cvičiť tak to snáď pôjde :)

_meno

Ahoj dodi

Ano, je super ze sa snazis zit zdravo a sportovat.
Zivot je zmena a vyvoj.
Ak napriklad ty sa chces venovat behaniu, brusakom ..atd zaujimanim sa o tuto cinnost rozsirujes svoje moznosti a skusenosti.
(Napr. najskor behas sama, potom po inych trasach, neskor stretnes ludi co tiez behaju, .. niektore by tiez radi zacali chodit do fitka....
Jednoducho kazdy clovek je len clovek a problemy ktore mas ty ma X dalsich ludi.

Na koniec by som len pridal citat : Next to doing the right thing, the most important thing is to let people know you are doing the right thing.

John D. Rockefeller

Cize konat dobro (pre seba & druhych) a byt otvoreny (vraviet ludom co robis a preco robis). Ved nechce vari kazdy z nas sa venovat sportu, strave? Bud ty ta zmena, ktoru chces vidiet vo svete :-)

Vela stastia dodi99

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dilema - Fórum - ZDRAVIE.sk