Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Emócie štekajú, avšak Mer pôjde ďalej?

Príspevok v téme: Emócie štekajú, avšak Mer pôjde ďalej?
Meretseger

Čo som napísala svojej psychologičke do denníka:

"Prečo sa teraz tak poddávam? Myslím, že som sa nikdy nemala dozvedieť, že mám nejakú HPO a BAP, pretože som sa s tým moc stotožnila. Presne ako mi píšu v pezinskom denníku, a ako ste vypichli aj Vy, nemusím byť iba hraničiarka. Je to, ako vždy, o voľbe.
Kým som bola predtým? Relatívne šťastným, určite aktívnejším, veselo nevedomým dievčaťom, ktoré trápili akurát nejaké zasrané traumy z minulosti, ale podvedome chápalo, že minulosť sa zmeniť nedá, preto sa s ňou treba len a len zmieriť. To, čo ma zničilo, bola láska. Spálila ma - znie to ako klišé, ale je to tak. A Meretseger stále nie a nie vstať z toho popola ako fénix, čo je presne to, čo chceme, nie? Nanovo sa poskladať, používať opäť viac IQ než emócie, Žiť, Ž-I-ť, ŽIŤ...
Tak čo... Emócie štekajú, avšak Mer pôjde ďalej?"

Myslíte, že je to možné? Vstať po toľkých blbostiach, čo som porobila, z popola, a opäť ísť ďalej, nebyť si už sama sebe najväčším nepriateľom a konečne sa prijať, pričom sa až tak nepoddávať tomu onálepkovaniu, že som nejaká hraničiarka a bipolárka? A byť radšej tou, čo ňou som naozaj, byť radšej... Meretseger?

anjelik *

Nevšimla som si tvoj príspevok, Katty.
Rešpekt, uznanie, načúvanie a dôvera..to všetko podľa teba postrádam. :o)
Tak ti aspoň poradím, že sa pokús trochu viac ovládať, nevytvárať si mylné predstavy na základe iba slov, a podfarbovať to potom následne emóciou, v tomto prípade hnevom. Zbytočne si atakuješ vlastné telo, dušu a ubližuješ si. To isté som radila aj Mer. Ale ak sa teda budeš cítiť lepšie, už jej nebudem nijak radiť. To neber akože som sa urazila, len netreba vyvolávať zbytočne napätie. :o)

anjelik *

Zuzika, to nebolo adresované ani jednej z týchto dám. Každý píše len tak ako veci chápe a vidí, aj ja. Na nič si sa ma nepýtala, čo konkrétne si nepochopila, ale rovno si ma odsúdila. :o) Tak ti prajem aspoň pekný večer. A určite veľmi povýšene a nadradene, to si buď istá. ;o)

ZuziKa555

dovolte mi vyjadrit sa. Sledujem uz dlho tuto temu
ANJELIK, z tvojich prispevkov ide nasledovne - ja viem, ja jedina ponukam, ja ovladam, ja zarucene viem co a ako. Nepises to priamo ale skryvas to za obkecy. Mnohe baby tu radili pomaly ako absolventky psychologie a pritom mnohe okolo psychologie ani nekracali...Kde vidis, ze len hovorili Mer ze to dokaze ale nenapisali ako?MAOAM, MULTILEVEL,ZIZALKA napisali navod ako z toho kola ven. Kde vidis mila ANJELIK len \\\"tlapkanie po pleci\\\"? Tvoje prispevky su plne slov....ale len slov. Vela slov o tom aky je zivot a ako clovek moze, no sama nemas navod ako co urobit...skus toto pravidelne radit psychiatrickym pacientom, budu ti \\\"vdacni\\\"...

lombardo1981

Pre posledný príspevok budem ignorovať ten predošlý. Mnoho sa ním totižto vysvetľuje. Ale skús pochopiť, že aj niekto iný jej dokáže dobre poradiť. A to hovorím všeobecne. Neber to prosím ťa v zlom. Je vidno, že ti na Mer záleží. Preto niekedy na ňu reaguješ viac ako precitlivene. A v tomto jej tak trochu závidím.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Emócie štekajú, avšak Mer pôjde ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk