Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Candida a klystýr /Detox

Príspevok v téme: Candida a klystýr /Detox
xenixa123

Ahojte, chcem sa opýtať či je tu niekto kto absolvoval klystýr pred detoxom proti Candide.
Už dlho nad tým uvažujem a myslím že je to jediná cesta ktorá by mi mohla pomôcť.Ale stále som na nejakých pochybách, či mi to neublíži. Stále ma nadúva, už je to neznesiteľné a myslím že mám riadne zanesené črevo. Candidu som už liečila aj kokosákom, diétou , oregánovým olejom atď. ale neodolala som maminemu perníku, plus nejaká tá biela múka a vrátilo sa to vo veľkom. Opäť ekzém na rukách aký som dlho nemala , plus na viečkach , povlak na jazyku, únava , chudnutie moje BMI je biedne a mám kvôli tomu problém s menštruáciou...Ďakujem za každú radu :)

lenustek123

Xenixa ako vies ze mas candidu? Bola si si to diagnostikovat u nejakeho doktora? Ja mam tiez podozrenie, ze ju mam, ale len pluvacim testom, co asi nie je 100%, ale tak mam aj zdravotne problemy, ktore si myslim, ze sa odvijaju od toho, hlavne psoriaza. Zistila som, ze ked zjem neco sladke velmi sa mi to zhorsi a svrbi ma cele telo. Snazim sa teraz dodrziavat stravu, jedine na com hresim je ovocie, ale max tri kusy za den.. ako vyzera tvoj jedalnicek? pripadne nejake doplnky? Co sa tyka klystyru, ten si robim posledny mesiac velmi casto, pretoze mam stale zapchu, a to jem vlakniny skoro na kila, vcera som cely den pila senny caj, a na vecer som si dala 15kvapiek gutalaxu, a dnes sa konecne neco pohlo... samozrejme prehanadla nepouzivam, len ked uz je fakt zle.. :)pocula som o kavovom klystyre, ze je velmi ucinny.. sice som ho este neskusala

redka

Neboj sa. Musis mat na to cas a priestor. Ja som najradsej ked nikto nie je doma. To mam pokoj pre seba :) a nevzdaj to hned poprvom pokuse. Ja som zacala s malym klystirom a neskor som si kupila ten 2 l

xenixa123

super, tak vám pekne ďakujem že ste sa ozvali :)...hej probiotiká mám, som vybavená ,len už sa odvážiť :-D

xenixa123

Ahoj ďakujem ti :) a robil si si ho sám ? alebo si bol niekde kde ti to spravili? Vieš čo, ja vôbec nejem bielu múku a cukor tiež nie , jedine čo také je ovocie, odkiaľ prímam cukor ale neodolala som a pekne sa mi to vrátilo.

redka

Nic hrozne to nie je. Absolvovala som vela krat a v pohode. Nic som si neposkodila. Skusala som aj maly balonikovy klystir aj velky 2 litrovy. Zvycajne pouzivam vodu s citronom, skusala som aj urinu s vodou. Probiotika som potom doplnila tabletkami nech sa obnovi crevna flora.

Slade

Ja problemy s kandidou nemam, ale klystir som robil, pomohol mi, zbavil som sa pravidelnych vetrov. Mne neublizil. Vyhod cukor a bielu muku a taktiez troska obmedz sacharidy. Prajem vela stastia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Candida a klystýr /Detox - Fórum - ZDRAVIE.sk