Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamoškin ex

Príspevok v téme: Kamoškin ex
11lucik11

Ahojte, mám najlepšiu kamošku, ktorá chodila s jej priateľom 3 roky a rozišla sa s ním, lebo si našla iného, s ktorým už ani nieje. No s ex bola veľmi dobrá kamoška aj po rozchode a stále i je. Ja som s jeho naj kamošom chodila často von a mali sme o seba záujem, ale akosi sa nemal K činu. Avšak začali sme sa stretávať ja a kamoškin ex, ona o tom vedela, lebo som sa jej pýtala či jej to vadiť nebude ak s ním zájdem na kávu, no nerátali sme s tým, že hneď medzi nami " preletia iskry "je nám spolu veľmi dobre, v podstate láska na "1.pohľad" len je to hlúpe začať si s ex mojej naj kamošky. Ako by ste sa zachovali v takejto situácii?

lilyiankaa

ja by som od toho dala ruky preč, nebude to robiť dobrotu ... hľadaj si inde, toto nie je najšťastnejšie riešenie

redka

no... ako dlho spolu boli?

ja mam skusenost a nedopadlo to dobre... nerobilo to dobrotu vo vztahoch... ale oni spolu chodili dlhe roky predtym...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamoškin ex - Fórum - ZDRAVIE.sk