Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lupenka, psoriaza... alternativna liecba zdravym zivotnym stylom

Príspevok v téme: Lupenka, psoriaza... alternativna liecba zdravym zivotnym stylom
lenustek123

Ahojte :) Lupenku mam uz dobre tri roky, z toho takmer dva roky som mala uplny pokoj. Trpim gutatnou formou, a ked uz ju dostanem, tak nemam len par flakov, ale mam to doslova po celom tele. Prvykrat ked som ju dostala, som bola posiata od hlavy po paty 90% tela, a vtedy mi pomohla zdrava strava, lenze ja som jedla len zeleninu, a postila sa, tak som sa skoro stratila.. Nakolko som sa nezdravo stravovala posledny rok, pila alkohol, vela kavy, k tomu cigarety, stres, nahnala som si tu potvoru znovu. Teraz to mam mesiac zhorsene, samozrejme som uz prestala fajcit, pit, kavu nepijem, odisla som z prace, redukovala som stres, az na ten co mam zo skusok... A zdravo papam, len akosi sa nedostavuju vysledky.. Jem hlavne zeleninu, menej ovocia tak 2-3 kusky za den, a lahke maso, hydinu, ryby, raz za tyzden hovadzie, zdrave tuky olivovy olej, lecitin, konopne semiacka.. Toto je moja strava, zistila som, ze po obilninach ma svrbi cele telo, a zhorsi sa mi to, aj ked zjem vela ovocia.. Takisto sa snazim aj postit, len kratke posty max 36 hodín, a kazdy den nejem 16 hodin. Akurat vcera som si vsimla nejake zlepsenie, ze sa mi to tak nesupi, ale ide to pomaly. Zacala som brat Vitamin D3 az 5000IU 2 az 3 krat denne, dalej biotin, acetal cystein, zinok, a silne probiotika na vecer.. Ma niekto dobre skusenosti, a podarila sa mu aspon ciastocna remisia od tejto choroby pomocou stravy? Pripadne ak ma niekto lupienky, a chcel by zmenit tento stav, mozeme sa vzajomne motivovat. Neverim na masticky, nepouzivam ich vobec, som si ista ze ta vec ide z vnutra, jedine na seba patlam kokosovy olej, nic ine.. Raz som uz vyhrala nad touto chorobou, viem ze vyhram znovu len by som to chcela trosku urychlit :D ide leto tak sup do plaviek bez hanby...

nata24

Ahoj ja mam veľmi dobré skúsenosti s kyslíkovou dotykovou infúziou. Psorka mi ničila život doslova. Našla som to náhodou na nete a som s nimi na 100% spokojná. Robia to v len Trnave ako jendiný na Slovensku. tu je nannich kontakt 0915/937 241

koffca

Ahoj Lenustek,

Jak to dopadlo s léčbou lupénaky podle knihy od DR. Pagana? Já to také zkoušela, ale v zápětí jsem otěhotněla, takže pozitivní výsledky nejsou moc relevantní a nyní se mi lupénka strašně rozjela a i přes dietu se mi ji nedaří stabilizovat. Přestávám tomu věřit... Moc děkuji za zkušenost.

matway

Ahoj lenuštek123. Máš pravdu, že tvoj problém vychádza z vnútra. Psoriáza /lupenka/ nie je kožná príčina,ale dôsledok, a tvojevnútro /vnútorné orgány/ sú zahltené parazitmi. Presnejšie, bez presnej diagnózy, môžem tvrdiť, že máš v sebe škrkavky. Ich toxicky produkované látky vyvolávajú práve kožné defekty. Ďalej predpokladám, že sa u teba bude vyskytovať aj trichinely, motolice a echinostomy. Zas môžem len predpokladať, že si bola v úzkom kontakte so zvieratami /pes, mačka, ovca, krava, prasa/, sú nosičmi mikroskopických baktérií. Je pár jednoduchých krokov, ako sa toho zbaviť, ale pred tým si niečo vygoogli na nete o parazitoch, ahoj...

D1

Ahoj Lenustek s tvojím problémom ti viem pomoct... špecializuujem sa na ludi s kožnými problémami a dosahujem výborne výsledky...ochorenia sa nezbaviš ale dokážeš ho udržiavať pod kontrolou..momentalne nemam vela času ale ak hladaš pomoc alebo by si chcela tento problem viac rozobrať napis mi na moje.zdravie.AV@gmail.com večer by som mala mat viac času tak to môžeme spolu prebrať...

lenustek123

a este podotknem, objednala som si knihu od Pagana, Ako liecit lupenku.. Ma mi prist tento tyzden, tak som zvedava co nove sa dozviem :) Mozem sa podelit s novymi informaciami sem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lupenka, psoriaza... alternativna liecba zdravym zivotnym stylom - Fórum - ZDRAVIE.sk