Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nieco asi zs chrbticou

Príspevok v téme: nieco asi zs chrbticou
misik

neviem to naisto ale nejake podozrenie mam ze mam nieco s chrbticou.Bolia ma krize ale uz to aj celkom prestava.zacalo to takto...Mal som operovany bedrovy klb potom sa zdalo na rehabilitacii ze mam jednu nohu kratsiu a dali mi podpatenku(5mm) potom na kontrole v ba mi povedli ze mam obidve nohy rovnako velke ale tu podpatenku som nosil a stoho ma zacala boliet panva a krize.(Sak rehabilitacia v Nitre). ale ako ma bolia krize niekedy ma to az tak pichne a musim sa narovnat :D teraz tak mam taky pocit ze sa mi vysunuli dva stavce na spodku chrbtice je to mozne alebo mam len nejake obavy ptz predtym som si nikd nevsimal svoju chrbticu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.