Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavkovy problem

Príspevok v téme: Plavkovy problem
Viktorka77

Zdravim Vas, mam mensi problem. Neviem si kupit plavky, tak aby som bola fakt spokojna, respektive ani neviem ake mam hladat. Uz vsetko mozne som si citala na internete, ale neviem ja mam skvor taky specificky problem. Mam miery 90,68,90. Ten pas je strasny a mam vecsie brusko a k tomu nad zadkom sa mi uklada tuk, mam tam faldiky. Poradte mi prosim ake plavky si mam zaobstarat, Chystam sa na dovolenku a ja uz som zufala z toho. :D Mozno to znie ako banalny problem, ale mna to trapi. Teraz som si objednala plavky, celkom su fajn, vystuzeny trojholnikovy vrsok a nohavicky klasicke, ale neviem oni su take upnute a z toho vylieza slaninka. Neviem preco tie nohavicky musia tak zvierat. Nosím veľkost M, alebo 28 a fakt si nevem kupit normalne plavky.

Viktorka77

Inac, ani s tym snurovanim to nieje zly napad. Na internete som vydela aj plavky ktore boli na nohavickach tak specialne krojene do pismena V, tympadom to na krajoch troska zakryva boky, opticky by to mozno pomohlo, ale stoja 50 eur a nechce sa mi riskovat, to by uz boli tretie plavky z netu, s ktorym niesom spokojna.

Viktorka77

Vysku mam 173. Uz som si zakupila aj inline korcule a planujem bezecke topanky, lebo uz som fakt zufala. Teraz som bola v tescu, mala som v plane si kupit takym stylom plavky, ale ja som normalne stamad usla :D. Zrkadla okolo vas vsade a pripadala som si jak vorvaň. Strasne, neviem ja mam pocit, ze v kazdom zrkadle vyzeram inac.

A inac, ja som spokojna so svojou postavou, pokial je v obleceni, je to v pohode, mam celkom dlhe a chude nohy. Ale vyzlecena a este, ked tie plavky az prilis kopiruju telo, to je strasne.

A plavky s takym vvssim pasom som tohto roku nikde nevidela. Ja sa normalne zblaznim.

Maoam

cau, neviem aku mas vysku, ale mas krasne miery a musis mat velmi symetricku postavu

k tomu pasu - vobec to nie je vela, ale viem co mas na mysli, kup si bikiny rsp. dvojdielne plavky, kde spodna cast ma vyssi pas, su take a malo by to vyriesit tvoj problem, inak mas super miery

Daduska13213

ahoj, ja si kupujem plavky tak že si kupujem zvlášť vrchný diel a zvlášť spodný diel a tak to pasuje najlepšie na postavu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plavkovy problem - Fórum - ZDRAVIE.sk